2 kişilik oyunlar xox

OYUNA BAŞLA İki Kişilik XOX oyunu ister bilgisayara karşı oyna, ister arkadaşınla 2 kişilik oynayabilirsiniz. Oyunda attığın adımları dikkatli atarak hangi işaret isen o işareti yan yana ya da altlı üstlü ya da çapraz olarak getir ve puanı kapın. Oyunu mause ile oynayın. Oyunu kazanmak için aynı 3 karakterin dikey veya yatay olarak yan yana getirilmesi gerekiyor. Oyun Tuşları ( Bilgisayar) Farenin sol tuşuna basarak karakterleri. 2 kişilik xox oyunu arkadaşınızla veya tek başınıza online olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan 2 kişilik xox oyunu oyna. Diğer adıyla Tic Tac Toe oyunu. İster bilgisayara karşı oynayın isterseniz de 2 kişilik mod ile arkadaşınızla oynayın. Oyunun nasıl oynandığına gelince. 2 Kişilik XOX Nasıl Oynanır? Merhaba oyun tutkunları bu oyunumuz da sizlerde şimdi oyunumuzu başlatın ve karşınıza bir rakip alarak harika bir şekilde xox. Kağıt XOX, karşımıza çıkan alanlarda rakiplerden önce üç harfi yan yana getirmeye çalıştığımız eğlenceli bir iki kişilik oyun.

 • Oyin tortib olish

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Oyunlar kişilik

  Oyunlar kişilik

  Oyunda karşımıza kısıtlı alanlar çıkıyor. Kısıtlı alanlarda karşımıza çıkan alanlara x ve o harflerini yerleştirmemiz gerekiyor. Alana göre ve rakibin hamlelerine göre harfler. Tik Tak Toe 1 ve 2 kişilik oynanabiliyor. Sos ve 3 taş oyununa benzer bir şekilde burada da aynı simgeyi üç kare içinde sıralamalıyız. Mar 15, · 2 kişilik XOX oyunu başlarken menü ekranında ONE PLAYER yazısına tıklayarak oyunu tek kişilik oynuyorsunuz. TWO PLAYER yazısına tıklayarak ta gerçek bir arkadaşımızla 2 kişilk XOX oyunu oynarız. Sonraki sayfada X veya O karakterlerinden birini biz seçiyoruz. Diğeri rakibin oluyor. oyun alanı 3x3 9 kareden oluşuyor. 2 Kişilik Xox oyunu herkesin bildiği en eski oyunlardan biridir. Genel olarak kağıtlara çizilen hatta kumsalda bile yer alan bu oyun 2 kişilik oynanılıyor. Oyun Açıklaması: Oynaması gayet basit ve eğlenceli bir oyun olan xox oyununu isterseniz tek başınıza isterseniz ise arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz.

  Bazı kişilerin tic tac toe, yabancıların ise noughts and crosses olarak bildiği bu oyunun bizdeki karşılığı ise xox. Oyundaki amacınız 3 tane x veya o yu yan. 2 Kişilik XOX Oyunu çok eskilere dayanan bir zeka oyunudur. Bu oyunu oynayabilmek için Mouse ile sıra ile hamle yapacaksınız. Oyunda dikkat edilmesi gereken. İki Kişilik XOX oyunumuzu ister bilgisayara karşı oyna, ister arkadaşınla 2 kişilik oynayabilirsiniz. Oyunlar da attığın adımları dikkatli atarak hangi. 2 Kişilik XOX: Farenle oyunu başlat. 2 Kişilik XOX oyunumuzda ister bilgisayar ile isteseniz de kendi arkadaşınız ile oynaya biliyorsun. Oyun Fare ile kontrol ediliyor ve sizlerde alanları en erken kaplayarak oyunu kazanacaksın.

  İyi oyunlar o zaman. : D Arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. Oyun Kategorisi : Çocuk. Temelde basit bir oyun kuralları ne olursa olsun aynı olup olmadığını 2 kişilik XOX oyunu oynama veya 1 oyuncu. Windows Phone XOX Oyunu Oyun. 2 Kişilik Oyunlar. Tüm zamanların en iyi 2 kişilik oyunlarından bir tanesi olan xox oyunu ile birlikteyiz. Bu oyunu isterseniz arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz isterseniz de tek başınıza bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Karar sizin çocuklar. Oyunda amaç yatay yada dikey pozisyonda. 2 kişilik XOX oyunu başlarken menü ekranında ONE PLAYER yazısına tıklayarak oyunu tek kişilik oynuyorsunuz. TWO PLAYER yazısına tıklayarak ta gerçek bir. OXO, XOX gibi isimlerle de bilinene Tic Tac Toe oyununda X ve O harflerini iki oyuncudan birisi seçer.

  9 tane kareye sırayla her oyuncu kendi harfini.