Barbie giydirme oyunları rekor

Giydirme Oyunları. Barbie deyince hepimizin aklına güzelliği ve şıklığı gelir. Giydirme oyunları kategorimizde Barbienin çıkan tüm yeni giydirme oyunlarını bulacak, Barbienin birbirinden muhteşem ve göz kamaştırıcı kıyafetlerini güzeller güzeli Barbie üzerinde deneme şansı yakalayacaksınız. Feb 13, · Barbie bebek giydirme oyunu 3 bölümden oluşuyor. Her bölümde oyuncak bebeğe saç modeli, elbise ayakkabı ve takı seçiyoruz. Birinci bölümde kızın parkta rahat dolaşması ve eğlenmesi için spor elbiseler giydirin. Ekranın sol tarafında oyuncak barbie bebek ve sağ tarafında da seçeceğiniz ürünler bulunuyor. Nasıl Oynanır : Bisikleti yön tuşlarını kullanarak kelebek ve çiçekleri toplayın puan kazanın, suya ve taşlara dikkat edin yoksa puan kaybedersiniz. En iyi puanı toplayın ve oyunu kazanın. Büyük Ekran Oyna. çin bulmacası Renkli Top Oyunu Grand Prix Yemek Yapma Oyunları Giydirme Oyunları süper frikik.

 • Samalyot oyin

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Barbie rekor oyunları

  Oyunları rekor barbie

  May 20, · Barbie giydirme oyunu ekranının sağ tarafında elbise, ayakkabı, çanta ve takıların olduğu bir giysi dolabı ve ekranın sol tarafında ise dünyalar güzeli kızımız görünüyor. Giysi dolabında seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayarak barbie giydirme oyunu oynayın. Üzerine tıkladığınız ayakkabı yada elbise hemen barbi. Barbie Giydirme Oyunları. 3 Genç kız ile paskalya gününe hazırlandığımız bu oyunda genç kızlara makyaj yapıyor ve giydiriyoruz, aynı zamanda paskalya yumurtalarını süslüyoruz. Ateş Dozer ile kütükleri ateş bölgesine taşımalısınız. Bunun için doğru hamleler ile engelleri aşarak ilerlemeli ve bölümleri geçmelisiniz. En eğlenceli Barbie oyunları, Kız oyunları ve Giysi Giydirme oyunlarını burada bulacaksınız. Sizler için düzenli olarak yeni barbi, makyaj, giydirme, kız, kuaför, bebek ve temizlik oyunlarının en kaliteli olanlarını özenle seçip sitemize ekleyeceğiz. Nov 14, · Barbie kız giydirme oyunu ekranının sol tarafında elbise dolabı ve sağ tarafında ise düğünde nedime olarak görev yapacak genç kadın bulunuyor.

  Elbise dolabında saç modelleri, kıyafetler, ayakkabılar ve takılar bulunuyor. Fare yada parmağınızla ürünlerin üzerine tıklayıp genç kadın üzerinde deneyebilirsiniz.