Pubg benzer oyunlar mobil

Listede yer alan yapımlar, rastgele sıralanmıştır. PUBG Benzeri Oyunlar Listesi. Fortnite ( PC, Android ve iOS) ; Call of Duty: Mobile ( Android ve. PUBGbenzerioyunlar # PUBGMobile net/ pubg- benzeri- mobil- oyunlarPUBG benzeri mobil oyunlar videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda or. PUBG Mobile Benzeri En İyi 10 Mobil Oyun · 1. Cyber Hunter · 2. Hopeless Land · 3. Rules of Survival · 4. Call of Duty Mobile · 5. Jul 25, · PUBG’ la aynı formatta çalışan farklı oyunlar var, bunlar arasından en iyilerini bulmak istiyorsanız rahatlıkla deneyebileceğiniz bazı mobil alternatiflere bakabilirsiniz. Top games like PUBG for Mobile Knives Out.

 • Ninja o yinlar

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Mobil benzer pubg

  Benzer pubg mobil

  Listemizdeki ilk oyun NetEase tarafından geliştirilen ve mobil cihazlar için PUBG’ ın klonu olarak bilinen Knives Out. Jul 06, · PUBG tutkunlarının oldukça seveceği bir listeyle karşınızdayız. PUBG Mobile benzeri en iyi 8 oyuna yer verdiğimiz bu yazımızda Battle Royale oyunlarının keyfini çıkaracaksınız. İşte; ‘ PUBG Mobile benzeri en iyi oyunlar. ’ ‘ PUBG Mobile tarzı oyunlar. ’ ‘ PUBG Mobile benzeri Battle Royale oyunları. ’ ‘ Battle Royale oyunları. ’ ‘ PUBG benzeri oyunlar. net/ pubg- benzeri- mobil- oyunlarPUBG benzeri mobil oyunlar listemizle karşınızdayız. Bu videomuzda ortalığı kasıp, kavuran PUBG. PUBG Benzer Mobil Oyunlar Listemizde hayatta kalma oyunu tarzındaki Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilen tüm başarılı ve pek bilinmeyen oyunları göreceksiniz. Garena Free Fire: Kalahari PUBG Benzeri Oyunlar Mobil: Garena Free Fire: Kalahari OYNA Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Google Play Store' da Yayınlanan En İyi 5 PUBG Mobile Alternatif Oyunu - · 1) Free Survival: Fire Battlegrounds · 2) FOG - Battle Royale · 3).

  PUBG' de Çorba Parası İçin Savaşmaktan Yorulanlara: PUBG Benzeri En İyi 13 Mobil Oyun · 1. Call of Duty Mobile · 3. Apr 13, · Android’ de PUBG Mobile veya Fortnite gibi en iyi 10 battle royale oyununu sizler için derledik! PUBG Mobile benzeri oyunlar listemizi sizler için hazırlardık. PUBG Mobile, Android ve iOS kullanan oyuncuları etkisi altına aldığını söylememize gerek yok sanırım. Her iki ( Fortnite- PUBGM) oyunda da zaten milyonlarca oyuncu var ve. PUBG Mobile Benzeri En İyi Oyunlar · Battle Royale 3D: Warrior63 · Rules of Survival · Call of Duty: Mobile · ZombsRoyale. io · Apex Legends Mobile. Hopeless Land PUBG Mobile benzeri oyunlar arasında en fazla bu oyunun benzediğini söyleyebiliriz. Hopeless Land' de de amaç oyunda kalan son kişi. PUBG Mobile benzeri en iyi 5 oyun · 1 – Call of Duty: Mobile · 2 – Garena Free Fire: The Cobra. Apr 05, · PUBG Benzeri Oyunlar. PUBG Benzeri Mobil Oyunlar.

  Garena Free Fire: Kalahari. Call of Duty: Mobile. Dawn of Zombies: Survival. PUBG Benzeri PC Oyunları. PUBG Benzeri Oyunlar isimli yılına özel ve güncel listemizi oluştururken en az bu oyun kadar kaliteli ve oynanmaya değer oyunları bulduk. PUBG BENZERİ 5 MOBİL OYUN - Android & iOS. 144, 779 views Mar 31, Herkese merhablar. Bu videomuzda Pubg alternatifi en iyi 5 mobil oyunu. 100 milyondan fazla indirmesi ile: Garena Free Fire. Garena Free Fire Global. 672 mil inscritos ; Farklı bakış açısıyla: Battlelands Royale. Etiketler · Call of Duty Mobile android · Fortnite android · Fortnite ios · Fortnite mobil · Garena Free Fire android · Garena Free Fire ios · Knives.

  PUBG Mobile Benzeri En İyi Oyunlar · Call of Duty: Mobile · Battlelands Royale · Creative Destruction · Guns Royale · Rocket Royale · Garena Free Fire.