Traktör sürme oyunları indir

Feb 10, · İndir APK ( 60. 9 MB) Versiyonlar APKPure Uygulamasını kullanarak Traktör Sürme Oyunu 3D yükseltin, hızlı, ücretsiz ve internetinizden tasarruf edin. Traktör Sürme Oyunu 3D Açıklaması Bu oyun sayesinde gerçekte traktör sürmüş gibi olacaksınız. Bakalım ne kadar iyi traktör sürüyorsunuz! Traktör Sürme, Araba Yarışı kral oyunlarının vaz gecemediği traktörü yük römorkunun önüne çekip, yükleri almalı ve sağ taraftaki alana götürmelisiPark alanları kara kutu içine alınmıştır. Front yazan yere traktörün önü, back yazan yerede arkası gelmeli. İki kere park ettikten ardından traktörü üst kısımdaki finish yazan beyaz yere götürün. Sep 12, · Bu gerçek traktör sürücü kargo 3 boyutlu oyununu indirin ve traktörün kır ve zorlu tepe istasyonlarında eğlenceli sürüş keyfini çıkarın. Bu nedenle, traktörünüzün direksiyonunu tutun ve kargoyu bir noktadan başka bir noktaya güvenli bir şekilde nakledin. ' deki bu traktör simülatöründen kesinlikle memnun kalacaksınız. Jan 20, · Farm Tractor Simulator 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor.

 • O zbekcha arabcha tarjimon

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Indir oyunları traktör

  Traktör oyunları sürme

  Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi çiftliğimizi sürüyor ve ekinlerimizle ilgileniyoruz. Oyunculara mümkün olduğunca gerçekçi bir deneyim sunmak adına oyunda birçok kıstasa dikkat edilmiş. Traktör Oyunları İndir EN SON EKLENEN Traktör Oyunları Traktör Oyunları İndir, Traktörlerle oynayabileceğiniz eğlenceli bilgisayar oyunlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Farming Simulator 14 Farming Simulator 14 Giants Software tarafından yayınlanan çiftçilik simülasyon oyunudur. Farming Simulator serisi bu türün en çok bilinen ve en çok [. iPhone ve iPad için Traktör Sürme Oyunu 3D Bu oyun sayesinde gerçekte traktör sürmüş gibi olacaksınız. Oyundaki amaç size verilen zaman içerisinde görevleri yerine getirip, traktörü parketmektir. 8 farklı arazi mevcuttur. Oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor. OYUN ÖZELLİKLERİ - Gerçekçi 3D Çiftlik. En son sürümü 1. 08 vardir 145010 İndirilenler. Android için traktör sürme çiftlik oyunu APK hemen indirebilirsiniz.

  En son versiyon v1. 08 Video ve resimler Her bir uygulama hakkında ayrıntılı bilgileri ekran görüntülerinden kolayca ayıklayabilirsiniz. Yetenekleri ve ondan ne beklenmesi gerektiği hakkında parlak bir fikir edinin.