Telefon süsleme oyunu oyna

Telefon Süsleme 3 Oyna - Dokunmatik ve klavyeli telefonlar insanların hayatında oldukça büyük bir yer kapladığından dolayı insanlar bir. Telefon Süsleme Oyunu Oyna, Bu eğlenceli çevrimiçi oyunda kendi telefonunuzu tasarlayın. Telefonunuza sevimli bir görünüm kaz. akıllı telefon cep cep. Telefon kılıfı yap oyunları oyna ve mobil cihazınıza savunucu kap tasarla. Telefon kılıfı yapma oyunları ile değişik model ve renklerde kırılmaz savunucu. Telefon Süsleme 3 Oyunu Nasıl Oynanır? Telefon Süsleme 3 oyunu oyna. iPhone X Makeover, Elsa’ nın ( Disney’ in Frozen’ dan) yeni iPhone X’ ini onarabileceğiniz havalı bir elbise oyunudur! Ne yazık ki, Elsa telefonunu düşürdü ve iç devrelerini ve ekranını bozdu! Oyunumuzun bir benzeri olan Telefon süsleme 2 oyunumuza katılabilecek, telefonlarınızı süsleyebileceksiniz.

 • Xalk o yini skachat

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Telefon süsleme oyna

  Telefon oyna süsleme

  İyi eğlenceler. Telefon Süsleme 3 Oyna. 9 / üyenin oyu) Kız Oyunları. 660378 kere oynandı. Telefon kılıfı yap oyunu oyna ve mobil cihazınıza koruyucu kap tasarla. Telefon kılıfı yapma oyunu ile farklı model ve renklerde kırılmaz koruyucu. Telefon Süsleme Oyunu Oyna telefon kılıfı kılıf iphone makyaj ve giydirme tasarım baştan yaratma süsleme sevimli makyaj kız giydirme fark elbise giydirme. Telefonunu ne kadar çok seviyorsun? Tamam, biliyoruz. Peki ya çok iyi özelleştirmeler ile onu daha da güzel hâle getirebilirsin desek? Telefon Süsleme Oyna - Kaya' nın artık yeni bir telefonu var. Sahip olduğu telefonunu daha şirin bir hale sokmak isteyen Kaya telefonunu sü. Telefon Kılıfı Yap oyunu hakkında.

  Telefonunu ne kadar seviyorsun? Bildiğimiz kadarıyla, telefon her birimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Telefon süsleme oyunu oynarken yapmanız gereken fare tuşundan yardım almalısınız. Yan ekranda sizin için açılan malzemeleri sürükleyerek uygun yere yerleştirmelisiniz. Bunu ise fare tuşuna basılı olarak yapabilirsiniz. Kılar en çok pembe renkleri ve açık tonları tercih ettiği için onlara uygun renkler vardır. Telefon Süsleme. Telefon Süsleme oyununda iPhone, Blackberry, Samsung, HTC, LG ve Nokia gibi 10 tane farklı telefon modeli bulunuyor. Kaya' nın annesi ona istediği telefonu almak için söz vermiş ve yeni telefonu için istediği süslemeleri yapmak istiyor. İstediğiniz süsleme, işleme ve renkleri kullanarak Kaya' nın kullanması için. Telefon Süsleme · Kategori : Kız Oyunları · Oyun Etiketleri : · Puan : 3. 85/ 5 ( Toplam oy : 229) · Oyunu oyla :. Telefon süsleme oyunu da olur muymuş demeyin. Dokunmatik telefonların artık hayatımızın bir parçası olduğu gerçek. Her alana girdikleri gibi oyunlara da.

  Telefon Kılıfı Yapma oyunu oyna indirmeden sizlerde cep telefonu kılıfı süsleme oyunu oynayın bedava telefon kılıfı süsleme oyununa başlamak için hemen. Oyunumuzun benzeri bir oyuna katılabilir ve Telefon Süsleme oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Telefon Süsleme 2 Oyna. 8 / üyenin oyu) Kız Oyunları. 117962 kere oynandı. Her alana girdikleri gibi oyunlara da girdiler.