Windows 7 oyun oynarken bilgisayar kapanıyor

Bir önceki konudan bir sonuç bulamadığım için yeni bir konu açmak istedim. Oyun oynarken bilgisayar aniden kapanıyor. Oyun oynarken bilgisayarınızın kapanması sorunu yaşıyorsanız, doğru yere geldiniz. Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Soruna farklı sorunlar neden olabilir. MS Windows 7 Home Premium 64- bit SP 1. Edit: Sadece oyun oynarken bilgisayar kapanıyor onun dışında kullanırken kapanma olmuyor. OYUN OYNARKEN BİLGİSAYAR BİRDEN BİRE KAPATMASI % 100% ÇÖZÜMÜ ( winaniden kapanıyor. Merhabalar, 2 gün önce bilgisayarımı televizyona bağlayıp film izliyordum aniden bilgisayar kapandı bilgisayarı geri odama götürüp orda çalıştırdım herhangi. Jul 02, · Windows 7 bilgisayarım oyun oynarken veya normal şartlarda kapanıyor ve ekranda güç tasarrufu etkin yazısı beliriyor.

 • Ishq o yinlari instagram

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Kapanıyor bilgisayar windows

  Windows kapanıyor oyun

  Bilgisayar kapanıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz son 3- 4 haftadır böyle oluyor. Fanı da temizledim acaba neden kaynaklanıyor olabilir? Merhaba yaklaşık 6- 7 ay önce toplamış olduğum sistemde başından beri bu sorunla karşılaşıyorum. PUBG, Warframe, Rust, Apex Legends,. selam öncelikle sorunum oyun oynarken bilgisayar kendi kendine kapanması oynadığım oyunlar cities skylines ve minecraft bu oyunları oynarken. Ben youtubede bu videomda oyun oynarken bilgisayar aniden kapanıyor kesin çözüm ile oyunda laptop birden aniden kapanması nasıl yapılır bahsettim, pc bilgis. OYUN OYNARKEN PC KAPANMA SORUNU ÇÖZÜMÜ! Birçok oyuncu Windows 7` de oyunlarını oynamayı tercih ediyor ve bu anlaşılabilir bir durum. Feb 22, · Merhaba yaklaşık 6- 7 ay önce toplamış olduğum sistemde başından beri bu sorunla karşılaşıyorum. PUBG, Warframe, Rust, Apex Legends, Middle Of War gibi oyunlarda oyunun tam ortasında ya aniden oyun kapanıyor ya da nadiren de olsa sistem donup kalıyor. PUBG' de aniden crash verip oyunu kapatıyor.

  Apr 04, · Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın. İndirdiğiniz Microsoft Safety Scanner ( msert. exe) ile " tam tarama", Malwarebytes ile ise " derin tarama" gerçekleştirin. Tarama ve bulunan tehditlerin temizlenmesi işlemleri bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin. İyi çalışmalar. Bilgisayar oyun oynarken kendi kendine kapanıyor. com/ download/ 27441/ Graphics- Intel- Graphics- Driver- for- Windows? Jul 20, · 20 Temmuz. Arkadaşlar ben win7 ult kullanıyorum. Benim bilgisayar oyunlara girince oyun oynadıkdan 10- 15 dk sonra aniden kapanıyor.

  Çok aşırı ısınmadan olduğunu söylediler. Kasaya bir fan daha taktım ısınma kesildi ama oyun oynarken yine kapanıyor ve felaket derecede kasıyor. Ben youtubede bu videomda oyun oynarken bilgisayar aniden kapanıyor kesin çözüm ile oyunda laptop birden aniden kapanması nasıl yapılır. Bir kullanıcı sorunu resmi Microsoft forumu. Bu yüzden Windows 7 altında iyi oynuyordum ancak Windows 10 altında MechWarrior Online oynamaya yaklaşık 2 dakika. Herkese merhabalar ben Oğuz. Kanalıma hoş geldiniz, kanalımda böyle eğlenceli içeriklere ulaşabilir bazen de işinize yarayacak videolar.