Angela oyunu yorumları

Talking Angela is the super fun virtual star who can' t wait to dance and sing her way to the top. Players help her stay happy and busy with day- to- day. Bir kaç yıl önce Amerika' da bir haber bülteninde çok şikayet ve bildiri aldığı duyulan bir oyun haberi yayınlandı. " Talking Angela". Konuşan Angela inceleme ve yorumları. Yorumlara hep kamera var yazılmış. İğrenç bir oyun gözünde bir adam var çok korkutucu fotosunu çektim çocuk. Arkadaşlar bn yorumlarınizi okudum bnce gözünde kamera var oyunu 1gundur araştırma yapıyorum soru işaretleri angelaya yoneliyor benim size. Benim Konuşan Angela oyunları. My Talking Angela bir cep telefonu olabilir veya online ücretsiz online oyunlar oynayın.

 • Kalmar o yini uzbek tilida barcha qismlar

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Yorumları oyunu angela

  Yorumları oyunu angela

  Bu şık, şık beyaz küçük pisi gerçek konuşmacı ve çeşitli konularda sizinle c konuşmak veya neşeli bir şarkı söylemeye hazır. O bir daha o Tom aşık olduğunu, birçok çıkarları vardır. Angela Güzellik İşletmesi oyunumuzda kendi işlerini yapmak isteyen bu güzeller ile işletmecilik yapmanız gerekiyor. Mause ile bu oyunda gelen müşteriler ile yakından ilgilenmeli ve onların isteklerini başarılı bir şekilde yerine getirerek para kazanmalısınız. Kazanacak olduğunuz paralar ile işletmenizi geliştirin. Jan 26, · Angela Diş Doktorunda. Etiketler: Toplam Beğeni: 138. Konuşan kedi angele bu oyunda gerçek diş doktoruna gidecek ve sorunlu dişlerini tedavi ettirmek için çeşitli işlemler yapacak. Lavaboda dişlerini yıkarken birden bire ağrı girecek ve acilen doktorun yanına gidecek. Oyunda bize gösterilen adımları uygulamamız gerekecek ilk.

  Bu oyunu oynamayin 08 Kasım 20: 51 Merhabalar Angela oyununu oynamayin. Söylediklerim doğru ( Bengü) 16 Ağustos 09: 14 Tam bu yorumları okuyordum. Mar 04, · Akıllı telefonların en popüler uygulamalarından biri olan ve Talking Tom Cat' in yaratıcısı Outfit7' nin geliştirdiği Talking Angela' yı kullanan çocukların. Talking Angela, çocukların konuşarak etkileşime geçebildiği, soru - cevap mantığı ile çalışan eğitici bir oyun. Akıllı telefon ve tabletlere. bir hack oyunu ele geçirmiş. açın ve bakın angelanın gözlerine hep kırpıyor. ve kıpırdıyor. gözlerini kırpıyor çünkü gözlerinde bir kamera var! iPad için Konuşan Angela yazılımına ilişkin yorumları okuyun,. tehlikelisi angela olduğu için onu yükledim neyse sonra oyuna girer girmez merhaba dedim. Ana Sayfa · Oyunlar; Benim Konuşan Angela' m. Benim Konuşan Angela' m inceleme ve yorumları. Bu oyunu yapan kişi manyak. angelanın gözünde kamera var.

  Benim Konuşan Angela isimli oyunumuzda eğlenceli vakit geçirebilecek olan siz oyuncularımız benzeri kedi oyunlarımızın oynamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Benim Konuşan Angela Oyna. 6 / üyenin oyu) Komik Oyunlar. Benim Konuşan Angela İzle - Talking Tom Angela ile birlikte balkonda konuşmakta olduğu oyunda sizlerden onları seslendirmenizi beklemektedirler. Oyun Kolu Yeni Oyunlar. Gel ve Konuşan Angela' ya aşkın, tarzın ve sihrin şehri Paris' te katıl. O kadar çok sürpriz var ki, otursan iyi edersin. ; ) Kuşlara dikkat etmeyi de ihmal. Kokoş Angela oyunu nasıl çözümü. Kokoş Angela oyunu yorumları. Bir cevap yazın Cevabı iptal et. E- posta hesabınız yayımlanmayacak. Uygulamayla ilgili bir diğer iddia ise Talking Angela uygulamasındaki.

  interneti tamamen kapatıp sadece oyunları oynamalarına izin verin.