Barbie kızı makyaj ve giydirme oyunları

Barbie kızı giydirme oyunumuzda sizin hünerlerinize bağlı olarak kızı baştan tasarlayacaksınız. Sol tarafta bulunan giyim ve süs eşyalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Elbise seçme işlemini tamamladıktan sonra barbie eğer gülerse ona giydirdiğiniz kıyafetler hoşuna gitmiş demektir. Sizde bu sayede daha çok puanlar kazanmış olacaksınız. Barbie Makyajı ve Giydirme oyununun başında sizlere 4 farklı seçenek sunulmaktadır. Tercihinizi yapıp makyaj ve giydirmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık elbiseler içerisinden birini seçip giydirmeye başlayabilirsiniz. Elbiseler tek parçalı uzun yada iki parçalı etek ve üstten oluşabilir. Giydirme oyunları kategorimizde Barbienin çıkan tüm yeni giydirme oyunlarını bulacak, Barbienin birbirinden muhteşem ve göz kamaştırıcı kıyafetlerini güzeller güzeli Barbie üzerinde deneme şansı yakalayacaksınız. Farklı tarzlar hatta mesleklerde karşımıza çıkacak olan Barbie bu tarzların en özel kostümleri ile bizlerle olacak. May 31, · Barbie makyaj ve giydirme oyunu 2 bölümden oluşuyor. Önce ekranın alt tarafında bulunan 7 farklı makyaj malzemesini kullanarak güzel kızın yüzüne bakım yapın. Sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan ELBİSE RESMİNE tıklayarak giydirme bölümüne geçin.

 • Telefonda zar oyunu

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Makyaj giydirme barbie

  Barbie oyunları kızı

  Yine burada da ekranın alt tarafında 7 tane buton bulunuyor. Barbie oyunları sitemiz de başta kız oyunları, makyaj yapma oyunları, dekorasyon oyunları, balon patlatma oyunları, yemek pşirme oyunları, giysi giydirme oyunları olmak üzere oyunlar eklenmektedir. Aynı zamanda barbie, rapunzel, Elsa Frozen, Anna Frozen, Disney prenseslerinin ve daha bir çok kahramanın maceralarına ortak olabilirsiniz. Doktor Barbie Giydirme. Şirin mi şirin Barbie yine bir giydirme oyununda sizin ellerinizde. Doktor Barbie giydirme oyununa hemen başlayın. Kız oyuncularımız hadi ekranlarınızın karşısına. Kızların hayranı olduğu Barbie yeni bir oyunu ile daha sizlerle birlikte. Barbie Giydirme oyununu farenizi. Barbie Giydirme Oyunları.

  3 Genç kız ile paskalya gününe hazırlandığımız bu oyunda genç kızlara makyaj yapıyor ve giydiriyoruz, aynı zamanda paskalya yumurtalarını süslüyoruz. Ateş Dozer ile kütükleri ateş bölgesine taşımalısınız. Bunun için doğru hamleler ile engelleri aşarak ilerlemeli ve bölümleri geçmelisiniz.