Iki kişilik oyunlar boks oyunları

Jul 16, · Mükemmel bir iki kişilik boks oyunu ile karşınızdayız. Oyunu aynı bilgisayar ile iki kişi olarak oynayabilirsiniz. Oyun grafik olarak ve oynanış olarak video oyunlarıyla yarışabilecek düzeyde, oyunda gardınızı alarak boksörünüzü yumruklardan koruyabilir, arkadaşınızın açığını yakalayıp onu kroşe ile nakavt edebilirsiniz. 2 Kişilik boks oyununda 1. oyuncu için W A S D tuşları yön için B N M vuruş için ve boşluk tuşu da savunma içindir. oyunucu da ok tuşları için yön 1 2 3 tuşları ile vuruş ve 0 tuşu ile de savunma yapabilirsiniz. 2 Kişilik Boks - iki kişilik boks maçı oyunu oyunu 84544 defa oynandı. 75% ( 25/ 8) Oyun Açıklaması: Uzun zamandır bu kadar güzel 2 kişilik oynayabileceğiniz başka bir dövüş oyunu olmamıştı. Şimdi size yaz tatilinin bu son günlerinde evinize misafir gelen arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bir bok oyununu sunuyoruz. Oyun tuşları sayfa altında yazmaktadır. Önerdiğimiz Diğer 2 Kişilik Oyunlar.

 • O zbekcha arabcha tarjimon

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Oyunları boks kişilik

  Kişilik boks oyunlar

  Flappy Bird Midilli. İki Kişilik Boks. Meyve Krallığı. İki Kişilik Zeka. Mutlu Sakızlar 3. En iyi ucretsiz Boks Oyunları Oyunskorda oynanır. Ben je ouder of jonger dan 18? 2 Kişilik Oyunlar. İkisininde geçmişinde büyük kavgalar ve ödüller var. Seneler sonra tekrar karşı karşıya geliyorlar. Dışarıda binlerce seyirci var. Bu seyirciler bu büyük maçı bekliyorlar.

  Yalnız bu büyük maçın sporcularının teknik direktörleri ortada yok. Bu yüzden dolayı beklemede kalıyor. Arkadaşlarla oyun oynamaktan daha eğlenceli bir şey var mı! Sıradaki oyunlar dahil olmak üzere iki oyunculu çevrimiçi oyunlarımızda sınırsız seçenek seni bekliyor. 1 x 1 Dövüş Oyunları, Co- op Games iki oyunculu modda birlikte hareket et, Masaüstü Oyunları oyunumuzda 2 veya daha fazla oyuncu ile oyna, Spor Oyunları oyunumuzda 1 x 1 veya 2 x 2 oyna, arkadaşlarınla çok.