Mobil oyun indirme sayıları

39; nin en çok indirilen mobil oyunları ve ' deki indirilme sayıları: · Garena Free Fire - 218 milyon+ · Among Us - 285 milyon+ · Subway. Apptopia' nın analizlerine göre mobil oyunlar, diğer yıllara öre büyük bir indirme sayısına ulaştı. ' de en çok indirilme sayısına ulaşan oyun. Apr 16, · ’ nin en çok indirilen mobil oyunları ve ' deki indirilme sayıları: Garena Free Fire - 218 milyon+. Among Us - 285 milyon+. Subway Surfers - 227 milyon+. Pubg Mobile - 175 milyon+. Gardenscapes - New Acres - 171 milyon+. Hunter Assassin - 155 milyon+. Brain Out - 138 milyon+. Zynga tarafından geliştirilen oyun, geçtiğimiz ay dünya genelinde 36, 5 milyon kez indirildi. Hair Challenge, toplam indirme sayısının yüzde 22, 4. Bu oyun için de 23, 7 milyon indirme sayısına ulaşıldığı bilgisi var.

 • Basketbol oyunu haqqinda melumat

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Oyun sayıları indirme

  Mobil oyun indirme

  Arada çok bir fark yok ama sonuçta birinci olan yapım Garena Free Fire. yılının en çok indirilen mobil oyunları açıklandı. İşte en sevilen mobil oyunlar ve indirme sayıları. < p> Koronavirüs salgını,. Roblox, oyun eleştirmenleri tarafından genel anlamda olumlu eleştiriler almıştır. Toplam indirme sayısı: 1 Milyar +. Mobil veri ve analiz araştırma şirketi App Annie karantina dönemine denk gelen ikinci çeyrek mobil oyun indirme sayıları hakkındaki. 761 milyon indirme ile Hindistan, elde edilen sayısının % 14. 6' sını oluşturdu. Hemen ardından % 8. 7 ile Amerika ve % 8. 2 ile Brezilya mobil oyun.

  nin en çok indirilen mobil oyunları ve ' deki indirilme sayıları: Garena Free Fire - 218 milyon+ Among Us - 285 milyon+. Android ve iOS platformlarından gelen verilerle oluşturulan listede, oyun ve uygulamaların toplam indirilme sayıları da paylaşıldı. Jan 03, · ’ e damga vuran mobil oyun Subway Surfers oldu. Apptopia’ nın analizlerine göre mobil oyunlar, diğer yıllara öre büyük bir indirme sayısına ulaştı. ’ de en çok indirilme sayısına ulaşan oyun Subway Surfers oldu. Artık bir klasik olan oyun, 191 milyon kez indirildi. Jul 16, · Mobil veri ve analiz araştırma şirketi App Annie karantina dönemine denk gelen ikinci çeyrek mobil oyun indirme sayıları hakkındaki raporunu yayınladı. Raporda yer alan bilgilere göre COVID- 19 salgını sırasında, tüketiciler yaklaşık 35 milyar yeni uygulama indirdi. Jul 06, · Sensor Tower, yılında mobil spor oyunlarının sağladığı gelir artışı detaylarını yayınladı. Bu türden oyunların elde ettiği gelir % 16 artarken, indirme sayıları % 16, 3 düştü.

  650 milyon dolarlık yıllık gelirde en çok payı olan oyun, Golf Clash oldu. 39; nin en çok indirilen mobil oyunları ve ' deki indirilme sayıları: Garena Free Fire - 218 milyon+. Mobil veri ve analiz araştırma şirketi App Annie' nin yayınladığı rapora göre, ' nin ikinci çeyreğinde mobil oyun indirme sayıları rekor. Mobil uygulama analiz şirketi Apptopia, yılının en popüler uygulama. Listeye dahil edilen diğer oyunlar ve indirme sayıları şöyle:.