Yandex oyunlar tavla

Tavla, şans ve yetenek oyunudur. İki kişiyle, 15' er pulla ve üzerinde 24 adet pul yeri olan tahta üzerinde oynanır. Pullar, atılan zara göre hareket eder. Anadolu Gazetesi oyun sayfası açıldı. com/ tr adresinde ister ücretsiz tavla oyna ister ücretsiz okey oyna. Mar 14, · Klasik tavla Oyunun amacı tüm damalarınızı evinize taşımak ve onları tahtanın dışına atmaktır. Stratejiyi dikkatlice düşünün, zar atın ve şansınızı umuyoruz! Nitelikler: - Yönetim - Bir renk seçin - Üç farklı zorluk seviyesi: kolay, orta ve ağır - Eğlence. Dünyanın en eski tahta oyunlarından biri. Her yerden bilgisayara veya gerçek bir rakibe karşı oynayabilirsiniz. Zar atın ve çipinizi hareket. Oyun > Çok Kişilik Oyunlar > Tavla ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL.

 • Mobil oyun bölümleri

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Oyunlar tavla yandex

  Tavla yandex oyunlar

  silver_ hawk37 Sans Kutusundan Platinum Paket kazandı! VIP Oda, Puan Paketleri, Süper Paket ve Platinum Paketler Abonelik sayfasından veya Mynet Müsteri Hizmetlerindenhemen satın almak çok kolay. Jan 31, · Dünyanın en eski tahta oyunlarından biri. Zar atın ve çipinizi hareket ettirin. Kazanan rakibin önce kurulu tüm cips kaldıracaktır biridir. Sadece şansla ilgili değil. Tavla Oyna, Tavla Plus : Tüm tavla oyunları ücretsiz ve online. Sadece gelin ve oynayın. Tavla çekicidir ve zaman limiti yoktur. Tüm yeni tavla oyunları. Farklı tatlar için ücretsiz çevrimiçi oyunlar: aksiyon, bulmaca, yarış, iki kişilik oyunlar ve daha fazlası. İndirmenize gerek yok; tarayıcı veya Yandex uygulamasında, cep telefonunuzdan veya bilgisayardan oynayabilirsiniz.

  5 indir - Ulusal oyunumuz Okeyi bilgisayar ortamına taşıyan ve. Bu çalışmalara kaynak sağlaması için de Yandex ile işbirliğine gittik ve. Dec 14, · Tavla oyunu açılış sayfasında karşınıza bilgisayara karşı tek kişilik, yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı 2 kişilik menü butonları çıkıyor. Tek kişilik maç seçeneğini tıkladığınızda karşınıza ikinci bir ayar penceresi geliyor. Buradan zorluk seviyesini, el sayısını ve pul rengini seçiyorsunuz. Speel in backgammon toernooien om je mentale wiskunde en strategisch denken vaardigheden te verbeteren. Geen downloads vereist. Speel gratis op uw computer. Oyunu " Oyunlarınız" a kaydedebilirsiniz. Gerçek rakiplere karşı çevrimiçi olarak uzun ve kısa tavla oynayın. Ücretsiz ve reklam yok.

  Popüler oyunlarTüm oyunlar · Chess · Vex 4 · Battle Arena: RPG online · CATS: Crash Arena Turbo Stars · Şehirde otopark · Ball Sort Puzzle · 20 oyun daha. Tavla turnuvalarına katılın. İki ters bir düz yapıp stratejik düşünce yetinizi geliştirin. Oyunlar' da, hiçbir şey indirip kurmaya gerek olmadan,. Tavla pulları, oyunun başlaması ile birlikte sistem tarafından otomatik olarak dizilir. Oyun sırası size geldiğinde, “ Mouse” unuz ile ekrandaki “ Zar At” butonuna. Klasik Tavla - Ücretsiz online oyun! Klasik Tavla yununu ve diğer binlerce popüler oyunları çocuk veya yetişkin, KralOyun. Oyunun kaderinin oyuncunun hareketleri kadar zarlara da bağlı olduğu tavla oyunu oynarken gereken kapıları kapatmanız, engeller koymanız tavla oynarken size. Oyunlar' da, hiçbir şey indirip kurmaya gerek olmadan, ister bilgisayardan ister akıllı telefondan ücretsiz oynayın