Pubg mobile oyun dosyaları

0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “ com. ig” ve Android/ obb klasörüne atalım. 0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım. · Pubg Mobile LITE Yeni Hile Sekmeme 32 / 64 İndir Pubg Mobile Lite için hileler en çok okuokubil. com adresinde paylaşılır. Yeni bir çalışmayı daha sizlere getirdim. Sekmeme özellikli ve sihirli mermili bu hile dosyasını indirip kurun ve deneyin. iglite dosyası şeklinde olup 32 / 64bit ve Android 6 – 12 olarak deneyebilirsiniz. APK dosyası kurulumu tamamlandıktan sonra, Android / OBB' de " com. ig" adlı yeni bir klasör oluşturun. Şimdi oyunun indirilen OBB dosyasını kopyalayıp.

 • Poyga 2020 uzbek tilida

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Mobile dosyaları pubg

  Mobile dosyaları pubg

  May 12, · Oyunun en güncel ve sorunsuz versiyonu olan 2. 0 sürümünü indirmek için bağlantılar aranıyor. Sizlere bu yazımızda detayları paylaşacağız. 0 APK İndir ile oyunu yılında son sürüm dosyası olarak yükleyebilirsiniz. 0 versiyonuna ait güncel bilgilere yer verildi. Oyuna gelen en son güncelleme ile. · PUBG MOBILE LITE uses Unreal Engine 4 and builds on the original PUBG MOBILE gameplay to create action- packed Arena Mode matches lasting 10 minutes or less. The streamlined game requires only 600 MB of free space and 1 GB of RAM to run smoothly. PUBG MOBILE LITE. 60 players drop onto a 2km x 2km island rich in resources and duke it. · Pubg Mobile 1. 8 HS DATA V18 FILES. rar dosyasını indirelim içindeki FİLES dosyasını kopyalayıp aşağıdaki adımları takip ederek com.

  ig içine yapıştıralım. KORE kullananlar com. krmobile içine yapıştıracaklar. Android / data / com. ig içine yapıştırın. RAR PASSWORD: okuokubil. Pubg Mobile oyuncuları tarafından en çok tercih edilen hilelerin başında Uc ve Bp hilesi gelmektedir. Oyun para birimi olarak geçen Uc ve Bp ile oyuncular mağazadan sınırsız ürün almaktadır. Hileyi yapmak için sitemizde bulunan apk dosyasını indirmeniz ve hemen ardından kurulumunu yapmanız olacaktır. · PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları. PUBG Mobile’ ın bir alt sürümü diyebileceğimiz PUBG Mobile Lite, nispeten daha düşük sistemli cihazlar için tasarlanmış bir oyun. PUBG Mobile’ a kıyasla özellikler bakımından epey geride olan oyun, düşük sistemli cihazlara sahip oyuncuların da PUBG keyfini yaşaması için geliştirildi. · PUBG MOBILE sana en yüksek çözünürlüklü ögeleri ve oyunu sunar.

  İsteklerini dile getirirsen PUBG MOBILE senin çağrına cevap verir. Sadece dene ve ücretsiz olarak kullanabileceğin inanılmaz sayıdaki farklı silahlarla ateş et. · ETS 2 Save dosyası ile artık haritadaki her şeye kolay bir şekilde, direkt olarak erişebilirsiniz! ETS 2 % 100 Save dosyasını sizlerle paylaştığımız bu içeriğimizde, ETS 2 full save ve bu save dosyasını nasıl kurabileceğiniz tüm detaylarıyla yer almaktadır. Euro Simulator 2 oyunu halen daha azımsanmayacak kadar oyuncu tarafından oynanmaktadır. Pubg Mobile, pc sürümüne göre biraz daha kolay bir oyun olarak geçmektedir. Bunun sebebi oyuncunun alması gerektiği eşyaları ve silahları sarı renkle belirtmesi diyebiliriz. Oyunun başlangıcında en fazla 100 oyuncu olacak şekilde oyuncular bir uçakta belli rotada gitmektedir. · Pubg, birçok insanın severek oynadığı ve aksiyon dolu oyunlardan bir tanesi olarak oyun dünyasında yerini almaktadır. Hem telefon hem de bilgisayarda oynanabilen oyun için pubg mobile kasma sorunu pc gündemde bulunmakta olup birçok oyuncu, bu konuda neler yapabileceklerini merak etmektedir. Bilgisayar ve akıllı telefonlar için zorlayıcı sistem.

  · PUBG Mobile Oyun Modları Nelerdir? PUBG Solo Modu Nedir? Oyunun klasik modu olarak bilinmektedir. Solo tek olarak girdiğin moddur. Solo modda herkes aynı kurallar içerisinde savaş halindedir. Bu modda herkes tek. PUBG Mobile Hileleri. PUBG Mobile Hileleri, Player Unknown Battlegrounds olarak tanınan ve kullanıcılar tarafından PUBG olarak bilinen oyunun kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi ile oynandığı bilinirken PC’ ler ve oyun konsolları aracılığı ile bu oyunun oynanması onun tercih. Anasayfa » Oyunlar » Aksiyon » PUBG MOBILE: Aftermath » İndir İndiriliyor PUBG MOBILE_ v1. 0 MB) XAPK / APK dosyası nasıl yüklenir. MemoryHackers - Valorant hack, LoL Hack Script, PUBG Mobile Hack, Csgo Hack, Metin2 Hack Bots, Apex Hack, Spoofer, Dword, Cheats, Hile, Sbyte. PUBG Mobile’ de hile yapmak için öncelikle bazı dosyaları internetten indirmeniz gerekiyor.

  Bu tarz dosyaların tamamen güvenilir olduğunu söylemek yanlış olur. PUBG Mobile Bilgisayar Kurulumu ve Ayarları. 1- Öncelikle aşağıda verdiğim linkten “ Emülatör” indiriyoruz. Choose Version ( Versiyon Seçeneği) olarak Public Beta ’ yı seçili hale getirip “ Download” diyoruz. İnen “ Emülatör Aracının” boyutu yaklaşık 8. 8 MB olduğundan kısa süre içerisinde bilgisayarınıza. May 12, · Gerçek oyun dosyaları ayrıştırılarak elde edilen bu dosyaların içerisindeki ayarlar tekrar düzenlenir. Daha sonrasında oyuncuların değiştiremeyecekleri bu ayarların değiştirilerek silahların geri tepme oranları % 0’ a kadar indirilir. PUBG Mobile Sekmeme Config kullandığınız zaman bu durum hile olarak algılanmaz. 0 BGMI Apk + OBB 32 / 64 BIT İndir. Yeni sezon dosyaları gelmiş olan Pubg Mobile 1. 0 için bgmı Orijinal APK ve OBB dosyalarını okuokubil. com adresinden indirebilirsiniz. Bu orijinal dosyalar ile birlikte önümüzdeki günlerde yeni 1. 0 için gelecek olan tüm oyun hileli dosyalarını da sizlere vermeye devam edeceğim.

  · PUBG Mobile, Google Play Store’ daki dosya boyutunu 610 MB’ a düşürüyor Destek360 16 Kasım Okuma süresi: 1dk, 42sn Geliştiriciler 1. güncellemesiyle oyun için hafif kurulum işlevini kullanıcıları için tanıttı. · PUBG Mobile Lite Apk PUBG Mobile Lite Apk İndir – Full. Daha düşük donanımlara sahip olan android tablet ve telefon sistemler için geliştirilmiş bir oyun olan PUBG Lite apk sayesinde PUBG mücadelesine siz de ortak olacak ve hayatta kalmak için diğer insanlara karşı zorlu bir mücadele vereceksiniz. 101 kişinin içerisinde bulunduğu bir uçakta haritanın. Emülatörü açın ve PC’ de PUBG mobile oynamak için gerekli dosyaları indirmeye başlayacaktır. Oyunu açın ve tuş takımı ve fare tıklamaları için doğrudan kontrollerle PC’ de oynamaya başlayın. Ayrıca PUBG’ yi oynamak için en iyi yer yapan Uygulama için düzenli olarak güncellemeler alacaksınız. · PUBG MOBILE, orijinal PLAYERUNKNOWN' S BATTLEGROUNDS' ın fantastik bir uyarlamasıdır ve tıpkı orijinalde olduğu gibi birkaç farklı oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz: solo, ikili veya takım. Arkadaşlarınızla oynarsanız,.