Maç oyunları oyna 2 kişilik

Arkadaşınızla karşılıklı maç yapmak istiyorsanız. Veya ben zaten tüm arkadaşlarımı yendim bilgisayara karşı teke tek maç yapmak istiyorsanız, 2 kişilik maç oyunu tam size göre bir oyun. 2 Kişilik Maç oyununda 1. oyuncu için kontrol tuşları W, A, S, D yön tuşunuz, space uzun tuş ise şet ve pas tuşunuzdur. Futbol Oyunları: İyi futbol maçlarının adresi artık sadece konsollar değil! Iki Kişilik Oyunlar Dünya Kupası Oyunları Football Games Basketbol Oyunları. 2 Kişilik Futbol Oyunları burada sizlerde hemen tıklayın ve ücretsiz yep yeni online İki Kişilik Futbol Oyunları Oyna Fırsatını Yakalayın. Cevabınız evet ise hemen play butonuna basın. oyuncu yön tuşlari ile hareket edebilir, 2. oyuncu ise hareket etmek için wasd tuşlarını kullanıcak. Her iki oyuncuda takımını seçtikten sonra maç başlar. Yukarıda gösterilen süre içersinde en fazla golü atan takım maçı kazanır. Bakalım maçı kim kazanacak?

 • Iki kişilik oyunlar zombi görevi 2

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Oyunları oyna kişilik

  Oyna oyunları kişilik

  Tüm takımlara ve oyunculara başarılar dileriz. Açıklama : 2 kişilik maç oyunu, bu oyunda iki kişi olarak kaleye gol atmaya çalışacaksınız, 2 kişilik maç oyunu a- d tuşları ve ok tuşları ile oynanıyor. İyi eğlenceler dileriz. 2 Kişilik Maç Oyunu oyunu 46210 defa oynandı. Sevdiklerinize bu 2 Kişilik Maç Oyunu oyunu tavsiye edebilir yada birlikte oynayabilirsiniz. Benzer oyunlar Street Fighter. Aklı fikri futbolda olanlar genellikle boş vakitlerini bilgisayar başında futbol oyunu oynayarak geçirirler. Bu oyunlardan en çok oynananı Pro Evolution. 2 Kişilik Maç Oyunu Resmi : Oyun Detayı Oyun Açıklaması Artık futbol oyununu bilgisarda arkadaşınızla beraber iki kişilik oynayın. Karşınızdaki rakibinize gol atmak için hızlı olmanız gerekir. Her iki taraftan birinin karşı tarafın kalesine gol atması gerekir. Futbolcularınızın hepsini tek tuşlarla oynayacaksınız. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak bu köklü spora futbol ya da top oyunu diyebilirsiniz. İki kişilik bir oyunda başa baş mücadele edin veya Dünya Kupası' nda. Kaliteli Maç Oyunları içinden 2 Kişilik Futbol Maçı oyunu Macoyunu.

  org adresinde bedava oynayın. Yalnız bu futbol maçı oyunu ile rahatlıkla arkadaşlarınızla beraber futbol maçı yapabileceksiniz. Tek klavyeyi kullanarak 2 kişi maç yapabileceğiniz gibi kendi aranızda turnuvalar düzenleyebilirsiniz. İlk yarının 6 dakika sürdüğü, 11' e 11 oynanılan bu maçta taç ve korner kullanabiliyorsunuz. İki kişilik maç ile çok oyunculu futbol oyunu 2 oyna. Takım karakterlerini belirle, sahanı ve en son " 1, 3, 6" dakika seçenekleri arasından oyun süresini seç. 2 Kişilik Futbol Oyunları · reklam · 2 Kişilik Tank Savaşı 2 Sitemiz içerisinde en azın 1 ise tez mücadele ederek grubun lideri olarak kaza yapmadan yarışları. Eğlenceli bir maç sizi bekliyor. : 2 kişilik maç olarak oynamak için. : 1 kişili olarak bilgisayara karşı. oyuncu A, W, S, D, T ve Y tuşları ile oynar. Futbol oyunları kategorisinden içerisinde futbol topu olan maç, penaltı, frikik çekme, top sektirme ve kaleci olarak top tutma oyunlarını oynayabilirsiniz.

  2 Kişilik Futbol Oyunları Oyna · Toplamda, onlarca 2 kişilik futbol oyunu sizleri bekliyor. Ay Şehri Araba Yarışı, Havada Falso, Karambol Futbol ve Futbol. 2 Kişilik Mr Tart Futbol oyununda sizler futbol oyununa çok farklı bir açıdan bakacak ve tart karakterlerimizin eğlenceli yapıları ile sizler büyük bir beğeni ile futbol oyununu 2 kişilik oynayabileceksiniz. İki kişilik oyunlar kategorisinin bugünkü macerasında Penguenler ile keyifli bir futbol oyunu oynayacağız. 2 kişilik araba futbolu oyunu tek kişilik oynanırken yön tuşları ve SPACE boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. Boşluk bırakmayla zıplıyorsunuz. 2 Kişilik Futbol oyunları oyna. İki kişi, aynı bilgisayarda futbol maçı yap. Eşli yada rakip olarak takımını seç ve başla. En güzel ve yeni,.