Pubg mobile e benzeyen oyunlar

Yeni Arena ModuRoyale Arena: Assault 4v4. PUBG MOBILE x Lamborghini. Bir Lamborghini ile savaş alanını birbirine kat! APK download 785 MB İndirme tamamlandı. Hemen oyuna başla! APK download 634 MB Telefonuna uygun en küçük boyutlu sürüm! Royale Pass hakkında her şey! PUBGbenzerioyunlar # PUBGMobile net/ pubg- benzeri- mobil- oyunlarPUBG benzeri mobil oyunlar videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda or. Feb 15, · Yapımcı: Garena.

 • Barbie nin düğünü oyunu oyna

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Oyunlar benzeyen mobile

  Benzeyen oyunlar pubg

  Platform: Android, iOS. Call of Duty Mobile’ ın da geliştiricileri arasında yer alan Garena’ nın geliştirdiği Garena Free Fire, yılında en çok indirilen mobil oyun oldu. Eğer gerçekten de PUBG benzeri bir oyun oynamak istiyorsanız, Garena Free Fire sizin için biçilmiş kaftan. Apr 02, · 3 PUBG Mobile Gibi En İyi Oyunlar. Call of Duty: Mobile. Geçen yıl Call of Duty: Mobile, PUBG Mobile’ a sert bir rekabet sağlamak için hem Android hem de iOS için piyasaya sürüldü. Oyun tıpkı PUBG Mobile gibi Hindistan’ da sağlıklı bir topluluk topladı. Ve şimdi PUBG yasaklandı, dolayısıyla bu inanılmaz battle royale. Apr 12, · 2 – Garena Free Fire: The Cobra. Garena Free Fire, Pubg Mobile oyunundan önce piyasaya çıkmış, battle royale oyunu. PUBG Mobile ve Free Fire genellikle en çok karşılaştırma yapılan oyunlar arasında yer alıyor. Çünkü ikisi de büyük bütçeli battle royale oyunları arasında. Free Fire’ da maçların her biri yaklaşık 15.

  Geçtiğimiz yıl, Call of Duty: Mobile, PUBG Mobile’ a sert bir rekabet sağlamak için hem Android hem de iOS için piyasaya sürüldü. Şimdi hızlı ilerleyin ve oyun Hindistan’ da PUBG Mobile gibi sağlıklı bir topluluk oluşturdu. Ve artık PUBG yasaklandığına göre, bu harika battle royale oyununu. PUBG Mobile’ a benzeyen oyunlar arasında Rocket Royale da bulunuyor. Oyunun grafikleri büyük ölçüde Minecaft ve Fortnite’ ı andırsa da düşük performanslı cihazlarda oynamak için çok uygun. Rocket Royale telefonların hafızasında çok az yer kaplıyor. Oyundaki amacımız ise bulunduğumuz adadan kaçmak. Adadan ilk kaçabilen ise oyunun kazananı oluyor.