3d nişan oyunları sniper

Sniper 3 · Sniper Kralı. 1 / 5 · Sniper Mario. 8 / 5 · 3D Sniper Eğitimi 2. 6 / 5 · Modern Nişancı Sniper. 8 / 5 · Sniper 3D. 6 / 5 · Efsanevi Sniper. 3D Sniper Oyunu ile nöbet kulesinden zorlu bir arazide düşmanlarınızı tespit etmeli ve keskin nişancı silahınızla düşmanlarınızı vurarak etkisiz hale getirmelisiniz. Play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Etrafında dönerek farenizin sağ tuşuna basarak dürbüne geçerek düşmanlarınızı tespit etmelisiniz. En son Savaş Oyunları haberleri ve son dakika güncel Savaş Oyunları haber detayları burada. Güncel Savaş Oyunları gelişmeleri için Milliyet Savaş Oyunları size yeter! Sniper 3D biz oyun severler için 3d oyun olarak karşımıza çıkan bir nişan oyunu oluyor. 6 / üyenin oyu) Nişan Oyunları. 53944 kere oynandı.

 • Xavfli o yin hind kino

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Nişan sniper oyunları

  Sniper oyunları nişan

  Elinizdeki silahı kullanarak istenilen görevleri yerine getirmeli ve iyi nişan almalısınız. Boşluk tuşunu kullanarak yakınlaştıracağınız silah dürbününü kullanarak hedefteki kişiyi etkisiz hale getirmelisiniz. 9 / üyenin oyu) Nişan Oyunları. 14681 kere oynandı. Oyunda askeri üslere yaklaşıp gizleniyorsunuz. Daha sonra oyun başlıyor ve askerleri teker teker kanas tüfeğinizler öldürüyorsunuz. Dikkatli olun eğer farkedilirseniz askerler sizi anında öldürebiliyor. Bu yüzden alarm verildiği an A tuşuna basıp gizlenmelisiniz. Güzel bir nişan oyunu, iyi eğlenceler diliyoruz. 3D Sniper Oyunu ile nöbet kulesinden zorlu bir arazide düşmanlarınızı tespit etmeli ve keskin nişancı silahınızla düşmanlarınızı vurarak etkisiz hale. Oyun > Nişan Oyunları > Zombi Sniper 3D Oyunu Zombi Sniper 3D Şehir merkezinde bir meydanı esir almış olan zombiler evlerin ve dükkanların içerisindeki insanlara zarar vererek onların kendilerin gibi Zombi olmalarını sağlamış ve ordularını zaman geçtikçe daha fazla sayıya ulaştırmaktadırlar. Burada sniper oyunları Oynayın Ücretsiz. Tescil Olmadan sniper oyunları Online Oyna.

  İlişkili: Nişan Oyunları. Kullanıcı oyları ve yorumlar ; BatuHan Kılıç · 11 Mayıs · 36 kişi bu yorumu faydalı buldu ; Selma nehir Erkaşka · 25 Nisan · 276 kişi bu yorumu faydalı. Çevrim içi en iyi ücretsiz Keskin Nişancı Oyunları hangileridir? Stick Merge · Combat Reloaded 2 · The Sniper Code · Rooftop Snipers · ShootZ · Sniper Clash 3D. 3D Nişan Oyunları. Zombi Öldürme · 3D Canavar Saldırısı · Çiz ve Yok Et! Ördek Vurmaca · Squid Game Sniper 2 · Operasyon Arenası. En iyi ucretsiz Keskin Nişancı Oyunları Oyunskorda oynanır. Kalp atışlarını hızlandıracak bu nişan al ve ateş et oyunlarında tüm. Nişan oyunları oyna ve kendini keskin nişancı veya sniper gibi hissetmeni sağla. Çöp Adam Savaş. Düşman Öldürme. Sniper 3D, birbirinden farklı hedefleri bir sniper tüfeği ile uzaktan hava şartlarına kadar da dikkat ederek vurmaya çalıştığımız bir nişan oyunu.

  Çünkü yakındaki hedef için seri bir silah tercih etmeniz gerekirken, uzakta ki bir hedefiniz için dürbünlü sniper isimli tüfekleri tercih etmeniz gerekiyor. Sniper Takımı 3d. OYUNA BAŞLA Snıper takımı oyunundaki görevin 4 tarafa gizlenmiş keskin nişancılarla birlikte 1. bölümdeki zırhlı roketatarı korumayı sağlamak. 1, 2, 3 ve 4 nolu tuşlara basarak, gizlenmiş keskin nişancıların kontrolünü sağla. Dürbünlü silahı yakınlaştırıp uzaklaştırmak için BOŞLUK tuşuna bas. Sniper 3D Oyunumuzyüklendikten sonra ooyunumuz mause ile oynayabiliriz. Oyunumuzda köydeki terörüsleri etkisiz hale getirelim.