2 kisilik oyunlar dovus

Açıklama: 2 kişilik dövüş oyunu oyna. Dövüş yapmanın tuşları iki kişilik dövüş oyunları kategorimizde bulunan bu yepyeni oyunumuzun içinde belirtilmektedir. Ruhunu dinlendir, kaslarını aç ve öğrendiğin bütün teknikleri hatırla, müsabakayı kazan. Benzeri oyunlarımız için: İki Kişilik Oyunlar ve Sayfa 2 ' yi. 2 Kişilik Dövüş 2. 2 kişilik dövüş ismi ile daha önce Street Fighter benzeri bir oyun eklemiştik. Eklediğimiz oyun oldukça ilgi görmüştü. Şimdi ise yine 2 kişi olarak oynayabileceğiniz benzer bir dövüş oyununu sitemize ekledik. Oyunda sağa sola hareket ederek, karşınızdaki rakibinizden kaçarak bazı dövüş. 2 Kişilik Dövüş 2 oyunu hakkında. Dövüş oyunlarından en çok bilineni Tekken ya da Mortal Kombattır. Fakat bu oyunlar dışında da bir sürü dövüş oyunu var. 2 kişilik olarak oynayabilecek olduğunuz dövüş oyunu içerisinde siz oyuncularımız tek kişilikte dövüşler yapabilirsiniz. Dragon Ball Z ve onun dövüşçü dostlarının kontrollerini sağlayarak oyunu 2 kişilik olarak oynayabileceksiniz.

 • Internetsiz ve ücretsiz pc oyunları

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Kisilik dovus oyunlar

  Kisilik oyunlar dovus

  Bir çok bölüm ve seçenekleri ile dövüş keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. biz ücretsiz online iki iki kişilik dövüş oyunları sunuyoruz. Arkadaşlarınızla bir araya gelin ve çevrimiçi dünyada yarışmalar düzenleyin. 2 Kişilik Dövüş. Ateri zamanlarının en etkileyici oyunlarından olan Street Figter benzeri oyunlar, bilgisayar ortamındada sürekli karşımıza çıkabiliyor. O oyunlardan bir tanesi olan Warrior Quest oyununu sizler için sitemize ekledik. Tek kişi ve 2 kişi olarak oynanılan bu dövüş oyunu, Street Fighter oyununa yakınlığıyla. 2 Kişilik Dövüş Oyunları · 2 Kişilik Ölüm Kavgası · 2 Kişilik Ninja Kaplumbağalar · 2 Kişilik Boks · 2 Kişilik Tom ve Jerry · 2 Kişilik Çöp Adam Kavgası · 2 Kişilik. Oyunu Oyna oyunkolu. com/ 2- kisilik- oyunlar/ 2- kisilik- dovus- 3. html 2 Kişilik Oyunlar Oyna com/ 2- kisilik- oyunlar/ Farklı. Onlara vurmaya başladığında düşmanların neye uğradıklarını anlamayacaklar. Son derece havalı dövüş oyunları gürlemeye hazır ol. Her iki yumruğunun muhteşem.

  2 kişilik sokak dövüşü oyunu oynarken birinci dövüşçü yön tuşları ve B, N, M tuşlarını, ikinci dövüşçü ise A, S, D, W ve 1, 2, 3 tuşlarını kullanıyor. 2 Kişilik Dövüş 3 oyunu oyna · Duo Survival Hayatta Kalmak 2 Kişilik Oyunlar · Amoung Us 2 Kişilik 2 Kişilik Oyunlar · Yeniçeri Kulesi 2 Kişilik Oyunlar. 2 Kişilik Dövüş Oyunları · 12 MiniBattles · Thumb Fighter · Rooftop Snipers · Wrassling · Bearsus · Mortal Cage Fighter · Apple Knight: Fight · Punchers. 2 Kişilik Dövüş Oyunları. Büyük Düello: İntikam · Kedi Köpek Kavgası · Squid Game Dövüş · Çete Savaşları · Ragdoll Güreşçileri · Gölge Dövüşleri. 2 Kişilik Dövüş oyunları kategorisinde çeşitli mücadele sporları arasında yer alan. oyunları başta olmak üzere hoşunuza gidebilecek oyunlar yer alıyor. En yeni ve en iyi dövüş oyunları burada oynanır. İki kişilik dövüş oyunları, sokak dövüşü, Regular Show dövüş oyunu gibi tüm dövüş oyunlarını kolayca. Oyunu öncelikle 2 kişi oynamak için " 2 Player" kısmına girmeniz gerekiyor.

  Ardından karşımızda listelenen onlarca karakteri görüyoruz. İlk seçtiğiniz karakter 1. tıklama ile seçtiğiniz karakter ise 2. Seçim işleminizi tamamladıktan sonra rastgele bir yerde oyuna başlıyorsunuz. Büyük küçük herkesin severek oynayacağı en kaliteli 2 kişilik oyunlar sitemiz günlük olarak güncellenmektedir. Hergün en güzel oyunları sizin için bulup sitemize ekliyoruz. Bütün bu oyunları sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte kolayca oynayabilirsiniz.