2 kişilik kantır oyun kolu

Oyunda karşınıza çıkan teröristleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Yön tuşları ile hareket edebilir, Z tuşuyla zıplayabilir, X tuşuyla ateş edebilirsiniz. 2 Kişilik Kantır oyununda elinizdeki farklı silahları S tuşuyla değiştirebilirsiniz. C tuşuyla da bu silahları kullanabilirsiniz. Bomba, İp ve Sis Bombası bunlardan. Silahların konuştuğu 2 Kişilik Kantır Oyunu sizleri bekliyor hemen tıklayarak sizlerde zevkli çatışmalar yapmaya burada başlayın eğlenceli zamanlar için. 2 Kişilik Kantır oyunu, en güzel ve en yeni Savaş Oyunları Korsan Oyun' da. Oyunumuzu tek kişi veya isteğinize göre çift kişilik dahi oynayabilirsiniz. Kantır Oyunu Oyna ve Nişan Oyunları kategorisindeki diğer oyunlara gözat. 2 Kişilik Spor Oyunları;. OYUN KOLU HAKKINDA. 2 Kişilik Kantır oyunumuzda sizler için özel oalrak ahzırlanmış olan bu oyunumuzda sizde sevdiğiniz yada iyi anlaştığınız bir arkdaşınız ile birlikte hemen.

 • En iyi mobil oyun ios

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Kantır kolu oyun

  Kolu kantır kişilik

  Counter Strike Counter Strike oyunun Unity 3D tabanlı versiyonunda daha fazla özellik ile donatılmış 3 boyutlu bir aksiyon oyunu sizi bekliyor. 2 Kişilik Oyunlar Nasıl Oynanır? 2 Kişilk Oyunlarımızın çoğu için tek klavyeli tek bir bilgisayar yeterlidir. Oyunu açtığında oyun menüsünde ya da açıklamada. 2 Kişilik kantır oyunumuz da oyunu 2 kişilik oynuyoruz. Birinci playerin kontrollerini W, A, S, D ve boşluk tuşu ile kontrol ediyoruz. İkinci playerin. Ücretsiz 2 Kişilik Oyunlar. Yanınıza bir arkadaşınızla ve ya ebeveynlerinizden bir tanesi ile oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlarımızı 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz. Siz oyun severler için özenle seçilmiş 2 Kişilik Oyunlar ile birbirinden farklı içeriklerde ve oynanış şekilleriyle eğlencenin dibine. 2 Kişilik Kantır Oyunu ile teröristlerin ele geçirdiği binalara sızarak hepsini etkisiz hale getirmeli ve sivil rehineleri kurtarmalısınız. Tek başınıza yada arkadaşınızla birlikte 2 kişilik olarak oyunu oynayabilirsiniz.

  WASD tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz. Zıplamak istediğinizde Z, ateş etmek istediğinizde ise X tuşunu kullanabilirsiniz. Düşmanlarınıza el. Kantır Counter Strike 1. 6 Yıllardır internet cafe ve internet üzerinden online multiplayer olarak oynanmakta olan Cs 1. 6 keyfini 3D görsellik kalitesi ile sitemiz içerisinde çıkarabilirsiniz. İki kişilik oyunlar - oyun dedem 2 kişilik araba yarışı 6 oyunu m nokta oyundedem. 15 hours ago — 2 kişilik kantır oyunu oyna - bütün oyunlar ücretsiz. İkinci playerin kontrollerini yön tuşları ve L tuşu ile sağlayabiliriz. Amaç karşımıza çıkan düşmanları öldürmek ve rakip kişiyi yenmek. Bakalım ne kadar ölmeden durabileceksiniz. 2 kişilik kantır oyunu oyna. Kantır oyna gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri en güzel oyunlar farkıyla hazır. Kantır oyununu oyunrekor. Flash oyunların yanı sıra günümüzün en çok oynanan oyun türleri arasında olan 3D oyunlara da yar verdiğimiz Oyunkolu.

  com' da Unity 3D ve Shockwave tabanlı oyunlar da oynayabilirsiniz. Ayrıca Friv, Araba Oyunları, Kız Oyunları ve 3D Oyunlar gibi kategori sayfalarımızı da takip edebilirsiniz. com' daki oyunlardan. Unity adı verilen yeni bir oyun aracı tarafından üretilen oyun görsel açıdan diğer flash oyunlara hiç benzemiyor. Online olarak oynadığınız oyunda iki takım. 2 Kişilik Kantır oyunu hakkında. Silahlı ve vurdulu kırdılı oyunları sevmeyen çocuk yoktur. Yıllar öncesinin en popüler oyunu olan Counter Strike oyununun.