Telefon için bilardo oyunu indir

Jan 19, · Bilardo Internetsiz Açıklaması. Internet bağlantısı sorununa son. Büyük alan kaplamayan. Standart 8 top kuralları veya Snooker kuralları ile bilgisayara AI karşı oynayın. Temel Özellikler: - 8 TopModu. - Senin işaret ve masa özelleştirme. - Pürüzsüz top hareketleri, - Çubuk hareket için Dokunmatik kontrol. Apr 03, · Harika bir bilardo oyunu olan 3D Bilardo' yu sakın kaçırmayın. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Atışlarınızı güzel yapmalı ve rakiplerinizi geride bırakmalısınız. Bilardo oyunlarını seviyorsanız bu oyun hoşunuza gidecek.

 • Telefonda zar oyunu

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Bilardo oyunu telefon

  Telefon indir için

  3D Bilardo oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mar 22, · Küçük boyutlu ama oldukça güzel bir bilardo oyunu. Küçük boyutlu ama oldukça güzel bir bilardo oyunu. Bu yeni sürümü Windows ortamında çalışıyor. 3 top da oynayabiliyorsunuz. Save özelliği ile yarım kalan oyununuzu sonra oynayabiliyorsunuz. DirectX gerektirir. 8 Ball Pool tüm dünyadan insanlarla internet üzerinden sırayla oynadığın ve kimin daha iyi olduğunu gösteren bir Android bilardo oyunudur. 8 Ball Pool oyunu diğer bilardo oyunlarına çok benzer. Jul 15, · İnsanlar onlarca yıl oynadı ve barlarda popüler bir etkinlikti.

  Şimdi bir sürü dijital bilardo oyunları var ve mobil versiyonlar o kadar da kötü değil. Hatta 8- ball, Snooker, Carrom, Crokinole ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli bilardo türlerini bile oynayabilirsiniz. İşte Android için en iyi bilardo oyunları! Jan 23, · Very bad! Android için ücretsiz Bilardo oyunu indirmek isteyenler size çok kaliteli ve neredeyse hiç para harcamadan oynayabileceğiniz 8 Ball Pool isimli android bilardo oyununu tanıtmak istiyorum. Online olarak gerçek kişilere karşı mücadele edeceğiniz oyunda bir çok farklı katagori bulunmaktadır. bire – bir oyun. Apr 13, · 8 Top Bilardo - İnternetsiz Amerikan Bilardo Açıklaması. SNG' den android telefonlar için en iyi bilardo oyunu. Bilardo oynayarak çipler kazan. Yeteneğini geliştirecek ekipmanlar al.

  Bir 8 top bilardo efsanesi ol. Oyunumuzda rakiplerinizin hamleleri için beklemenize gerek olmayacaktır. Yüzlerce farklı seviyede.