En çok kazanan mobil oyunlar 2020

Nov 14, · Ekim ’ de en popüler mobil uygulama yayıncısı Google olmuştu. Şirket tarafından paylaşılan yeni rapor ile beraber ekim ayının en çok kazanan mobil oyunları belli oldu. İlk sırada miHoYo tarafından geliştirilen Genshin Impact oyunu yer aldı. Paylaşılan rapora göre geliştirici şirket, ekim ayında Genshin Impact’ te. Dec 10, · Sensor Tower tarafından paylaşılan rakamlara göre en çok kazanan oyunlar şu şekilde: Kasım’ da en çok hasılat yapan mobil oyunlar. Kasım ’ de dünya çapında en çok hasılat yapan mobil oyun, 230, 5 milyon dolarlık kullanıcı harcamasıyla Tencent’ in Honor of Kings yapımı oldu. Bu, Kasım ’ a göre yüzde 62, 5. Mobil oyun sektörü bu denli büyümüşken, sadece yılında 1 milyar dolardan daha fazla kazanan oyunlar da var. En çok kazanan mobil oyunların yapımları ise Çin, Japon ve Amerikalı oyun şirketlerine ait. Sensor Tower’ ın paylaştığı verilere göre yılında toplamda 7 milyar dolardan fazla kazanan 5 mobil oyunu derledik. Google Play Store' daki verilere göre Garena Free Fire, Coin Master, Ni No Kuni: Cross Worlds, Candy Crush Saga, Lineage M, Pokemon GO, PUBG. Aug 06, · Muhteşem mobil oyun incelemeleri ve ilham almak için bu yazımız dikkatli okumalısınız. Çünkü en çok para kazanan 10 mobil oyun ile ilgili bilgilere yer vereceğiz.

 • Yangi didaktik o yinlar

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Kazanan mobil oyunlar

  Kazanan mobil oyunlar

  Aşağıdaki liste içerikte dünyada ve Türkiye’ de en çok indirme alan oyun listesi yer alıyor. 🏆 Kendi mobil oyununa sahip olabilir ve oyunlarımızı BURADAN görebilirsiniz. Clash of Clans Para kazanan 10. İşte 1 milyar dolar barajını geçen 8 oyun! · PUBG Mobile - 2. 8 Milyar Dolar · Honor of Kings - 2. 8 Milyar Dolar · Genshin Impact - 1. Verilere baktığımız zaman ' de en çok kazanan mobil oyunun 2. 6 milyar $ ile PUBG Mobile olduğunu görüyoruz. Tencent' ın battle royale oyunu. Dec 10, · Sensor Tower, yılının kasım ayında en çok kazanan mobil oyunları listesini paylaştı. Paylaşılan listeye baktığımızda ekim ayında ilk sırada yer alan Genshin Impact oyununun üçüncü sıraya düştüğünü görüyoruz. MiHoYo tarafından geliştirilen Genshin Impact, ekim ayında 239 milyon dolar kazanç elde etmişti.

  Türkiye' de en çok kazanan oyunların ilk sırasında battle royale mobil türünde olan PUBG Mobile yer aldı. Android ve iOS platformlarında. Kasım Ayının En Çok Kazanan Mobil Oyunları Listesi · 1. Coin Master · 2. Genshin Impact · 3. Garena Free Fire. En çok ciro yapan 10 oyun listesinin 6' sını mobil, 3' ünü PC platformundaki oyunlar oluştururken tüm platformlar için yayınlanan Genshin Impact. Sensor Tower tarafından paylaşılan rakamlara göre en çok kazanan oyunlar şu şekilde: Kasım’ da en çok hasılat yapan mobil oyunlar Kasım ’ de dünya çapında en çok hasılat yapan mobil oyun, 230, 5 milyon dolarlık kullanıcı harcamasıyla Tencent’ in Honor of Kings yapımı oldu. Yılında En Çok Kazanan Mobil Oyunlar · 1- PUBG Mobile · 2- Honor of Kings · 3- Pokemon GO · 4- Coin Master · 5- Roblox. Dec 18, · 2- Honor of Kings.

  En çok para kazanan mobil oyunlar arasında ikinci olan Honor of Kings yılında 2. 5 milyar dolarlık gelir elde etti. Honor of Kings TiMi Studios tarafından geliştirilen ve League of Legends gibi mobilde oynanabilen. MOBA türünde bir oyunudur. yılının en çok indirilen mobil oyunları açıklandı. İşte en sevilen mobil oyunlar ve indirme sayıları. < p> Koronavirüs salgını,. Ekonomi ve finansdaki en güncel gelişmeleri mi öğrenmek istiyorsunuz? ' En çok kazanan 10 mobil oyun' haberi için hemen tıklayın! En çok kazanan free- to- play oyunlar: · Honor of Kings - 2, 45 milyar dolar · Peacekeeper Elite - 2, 32 milyar dolar · Roblox - 2, 29 milyar dolar. Geliştirici: miHoYo. Çıkış Tarihi: Eylül.

  İşte en çok para kazanan mobil oyunlar - Haberler.