Telefonda oyunlar neden kasar

Telefonda engelliyen bir şey var kasıyorsa internet hızınızda bir sorun görünmüyor. İşte onu bir bir türlü bulamıyorum, ama karşı tarafın hızıda önemli online oynayınca. Biriyle oynarken sorunlar hep oluyor, donuyor. Karşıda ki takılıyorsa online oyunda buz siz’ e yansımaz. See full list on hangisieniyi. Bilgisayarlarınızda performans kaybını önleyebileceğiniz bir diğer yöntem ise gereksiz programları kapatmak olacaktır. Oyun oynarken arka planda çalışmaya devam eden uygulamalar kasma sorunlarına yol açabilir. Arka planda çalışan uygulamaları Görev Yöneticisiüzerinden tespit ederek kapatabilirsiniz. Bu yöntem sizi problemlerinizden kurtaracak basit. Mar 21, · Telefondaki oyunlar derhal silinir gençler, direk silinir, durdukları kabahat. Candy crush’ dan tutun angry birds’ e hiç kanım ısınmamıştı bu illetlere. Kendini tekrarlayan oyunlara katiyen yer vermedim telefonumda, indirmeyi de düşünmüyorum açıkçası hiç birini bir daha.

 • Ishq o yinlari instagram

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Neden kasar oyunlar

  Telefonda neden oyunlar

  Yanlış anlamayın oyunlarla aramda bir sorun yok. sen böle bir soru soruyosan bence 1. 5 gb lık oyun senin neyine sen indir angry birds ünü flapy bird ünü orlarda takıl. Telefona bağlı data dosyalarını yüksek hızlı bir hafıza kartına at ve rahatla. Yukarıda anlatmış olduğunuz yöntem için “ Benim sabit diskim yeni veya SSD” diyen kullanıcılar olacaktır. Keşke tek başına bunun yeterli olduğunu söyleyebilsek. Fakat iyi performans istiyorsak, depolama alanında yeterli boşluğunda olması gerekmektedir. Ağzına kadar tıka basa dolmuş sabit diskler, ne kadar yeni olursa olsun gecikmelere neden olabilir. Aylardır sıkıntısız bir şekilde oynadığımız oyun bir anda kasmaya başlarsa sorunu belki de yine oyunda aramak gerekmektedir. Özellikle sık güncelleme alan oyunlarda bu tarz sorunların yaşanması oldukça sık görülebiliyor. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse; Counter- Strike: Global Offensive en güzel örnek olarak verilebilir.

  CS: GO’ ya gelen güncelle. Jan 07, · PC oyunları iyi bir bilgisayara sahip olsanız bile oynarken kasmaya başlayabilir. Peki durduk yere oyunlar neden kasar diye hiç düşündünüz mü? Aslında bunun birçok nedeni olabilir. Sorunları tespit ettikten sonra çözümü ise artık çok basit oluyor. Oyun teknolojileri geliştikçe bilgisayarların ihtiyaçları da değişiyor. Yetersiz bir işlemciye sahipseniz sadece bir oyun değil, tüm oyunlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilgisayarda birden fazla görev yapan işlemciler yetersiz geldiğinde kasma problemleri ve performans kayıpları yaşayabilir. Bu sorunun tespitini de Görev Yöneticisi üzerinden yapab. Jul 16, · Android telefon kasıyor sorununa 10 çözüm: Önbelleği temizleyin. Kullanılmayan uygulamaları devre dışı bırakın ya da kaldırın. Güncellemeleri kontrol edin. Uygulamaların Lite versiyonlarını kullanın.

  Ana ekranı düzenleyin. Farklı bir başlatıcı deneyin. Pilinizi optimize edin. Ortam ekranını devre dışı bırakın. Oyunlar neden kasar sorusunun yanıtı ekran kartının yetersizliği de olabilir. Oyuncuların en fazla hataya düştükleri konu ise ekran kartları üzerinde oluyor. Günümüz içerisinde hala birçok kişi, iyi bir ekran kartının oyunları çalıştırmak için yeterli olduğuna inanıyor fakat durum hiç de öyle değil. Ekran kartınızne kadar iyi olursa olsun yetersiz. Bu durumu açıklamaya bile gerek yok fakat performans kaybının yaşanmasının en çok nedenlerinden bir tanesi ise virüsler oluyor. Siz farına bile varmadan bilgisayarınıza sızan virüsler sadece oyunlar içerisinde değil, genel olarak bilgisayar performansında da gecikmelere neden olabilir. Bu nedenle genel bir tarama yapmanızda fayda olacaktır.

  Mar 02, · Telefonunuzun ayarlar bölümüne giriş yapın. Oyunun bulunmuş olduğu uygulamayı açın. Oyunu hafıza kartına taşıma işlemini deneyiniz. Telefon hafızasına aşırı yüklenmiş olan uygulamalar sebebiyle oyunda kasma sorunu olabilir. Bu nedenle farklı bir hafızaya taşıma yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Belleklerbilgisayarın doğru çalışması için ve iyi bir performans vermesi için oldukça önemli. İyi bir işlemciye sahip olmak kadar o işlemciyi kaldıracak bellek kapasitesine sahip olmanız gerekmektedir. Eskiden bir hayli ucuz olan belleklerin gelişen teknoloji ile beraber fiyatları da yükseldi. Bu durumun en temel sebebi de aslında işlemci ve ekran. Oyunlar neden kasar sorusunun yanıtı eski sabit disk olabilir. Sabit disklere genel olarak sadece depolama gözüyle bakılsa da her modelin kendine ait özellikleri oluyor.

  Eski modeller verileri daha yavaş işlerken, yeni nesil sabit diskler ise çok daha hızlı veri işleyebilirler. SSD’ lerin son yıllarda çok fazla popüler olmasının sebebi de aslında ve.