Telefonda oyun oynarken rahatsız etme modu

Android' de Rahatsız Etmeyin moduyla kesintileri sınırlama Rahatsız Etmeyin moduyla telefonunuzu sessize alabilirsiniz. Bu mod sesi kapatabilir, titreşimi durdurabilir ve görsel bildirimleri engelleyebilir. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları,. Android' deki " Rahatsız etmeyin" modu nedir, nasıl açılır,. Ana ekrandayken yukarı kaydırın. · İkinci adımda Ayarlar' ı seçin. · Bundan sonra Bildirimler' i seçin. · Rahatsız etmeyin' i açın ve konuya girin · Bu menüde,. Game Launcher > Sol üst köşedeki üç çizgi > Oyun performansı > Öncelik modunu kapalı konuma getirebilirsiniz. Yaşadığınız durum. Merhabalar oyun oynadığım sırada rahatsız etme modu otomatik olarak açılıyor ve kapatmak istediğim zaman öncelik modunda olduğu için. Bugünlerde çoğu yeni telefon, uyarıları ertelemenizi ve oyun oynarken aramaları engellemenizi sağlayan yerleşik bir Oyun Modu ile.

 • Ishq o yinlari aktyorlari ismi

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Telefonda etme oyun

  Oynarken etme oyun

  Web Sitemiz; www. comTelefonumuzun Ayarlar KısmındanErişilebilirlik Giriyoruz. Oradan Etkileşim ve Yetenek Seçeneğine giriyoruz. Oppo reno 4 Pro telefonumu yeni aldım. Ancak herhangi bir oyun oynarken bile rahatsız etme modu kendi kendine devreye giriyor ve bu esnada gelen hiçbir. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Öncelikli olanlar' a dokunun. Önceliklerinizi ayarlayın. İki parmağınızı ekranınızın üst kısmından aşağıya doğru. Merhabalar oyun oynadığım sırada rahatsız etme modu otomatik olarak açılıyor ve kapatmak istediğim zaman öncelik modunda olduğu için kapatılmıyor. Rahatsız etme modunda ne aramalar ne de bildirimler geliyor nasıl kapatılacağını bulamadım yardım eder misiniz? Huawei ' nin kendi uygulamasıdır. Gaming Mode uygulama linki; google. com/ store/ apps/ details?

  gamingmodeOyunlarda rahatsız etme modu. Bugünlerde yeni telefonların çoğu, oyun oynarken bildirimleri ertelemenizi ve. Düzeyi' ni seçin ve ilk seçeneğe ( Öncelik Modu / Rahatsız Etmeyin) dokunun. Aşağıdaki yöntemlerden birini uygulayabilirsiniz: Ekranın üst kısmından aşağı kaydırıp mevcut seçeneğinize dokunun: Yalnızca alarmlar, Yalnızca öncelikliler veya Tamamen sessiz. Sesi kısma düğmesine basın ve Şimdi kapat ' a dokunun. Belirli uygulamalar için " Rahatsız Etmeyin" ayarını geçersiz kılma. Şimdi öyle bir zararı olmaz ama oyun oynayınca 1 taneyie oynasan 25 taneyi farklı farklıda oynsasn telefonun üzerinde elelrin oldukça ter, aşınmafln filan zarar görecektir, donanımsal zarar veriliremez, çünkü pcde overcloklu pclere bi ton yük bindirseniz bile pof diye dumanlar yükselmiyor tabi tutupta aşırıya. Game Suite/ Uygulama Yardımcısı uygulamasının Kesintisiz oyun özelliği etkin olduğunda gelen arama bildirimleri yalnızca ekranın üst kısmında görüntülenecek ve. Bazı üreticiler terminallerinde zaten bir ' Oyun Modu' içeriyor,. balonunu devre dışı bırakma, bu da oynarken bizi rahatsız eden şeydir. Oct 26, · Android' deki " Rahatsız etmeyin" modu nedir, nasıl açılır, gerekli düzenlemeler nasıl yapılır, sizin için açıkladık. Uykunuzun en tatlı yerinde, önemli bir toplantı sırasında ya da kendinize ayırdığınız özel bir anın tam ortasında telefonunuza bir arama ya da bir bildirim gelmesi son derece can sıkıcı olabilir.