Telefon tamir oyunu oyna

Beceri Oyunları. Cep Telefonu Tamiri. Cep Telefonu Tamiri Oyununda müşterilerinizin getirdiği kırılmış akıllı telefonları tamir ederek kullanıma hazır hale getirmelisiniz. Play butonuna tıkladıktan sonra farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. Müşteriden teslim aldığınız telefonun parçalarını. Şarj Et, bölümlerde karşımıza çıkan bulmacaları çözerek telefonları şarj etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Telefon Tamiri, kırılmış ve tamir olması gereken telefonları tamir etmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Destroy It, teknolojik aletleri tamamen. Telefon Tamir Etme Oyunu Nasıl Oynanır? Telefon tamir etme oyunu ile tamirciliğe başlayın.

 • Play store ücretsiz oyun indir

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Telefon oyunu tamir

  Tamir oyna telefon

  Teknik servise gelen bozuk cihazların arkasını çevirip kapaklarını çıkartın. Kapakları fare yada parmağınızı yukarı doğru sürükleyerek çıkartın. Bozuk olan batarya yada elektronik kartların üzeri yanık olarak görünüyor. İphone Tamir Etme oyunu içerisinde sizler farenizi kullanarak son derecek kaliteli bir telefonun tamirini yapacak ve bunu yaparken bir çok el aleti kullanarak telefonun tamirini tamamlayacaksınız. Telefonumuzun tamiri bittikten sonra temizliğini yapacak ve sonrasında onu süsleyerek güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayacaksınız. Repair It, kendi akıllı telefon tamir atölyeni yönetmene olanak veren bir tek oyunculu oyundur. Her müşterinin telefonunu nasıl tamir edeceğini belirlemeye çalış. Oyun Kontrolleri. FAREYİ KULLANARAK nesneleri ara. SOL TIKLAMA ile bu nesneleri telefonları tamir ederken kullan. Telefon Tamiri, kırılmış ve tamir edilmesi gereken telefonları tamir etmeye çalıştığımız eğlenceli bir çocuk oyunu. Oyunda bozulmuş veya kırılmış telefonlar var. Bu telefonları çeşitli aletler kullanarak tamir etmeye çalışıyoruz.

  Tamir edebildiğimiz telefonları sahiplerine geri vererek onları mutlu. Kategori : Beceri Oyunları. Telefon Tamiri oyununda Apple' ın telefonlarını ve tabletlerini tamir edeceksiniz. Telefonlar düşmüş, ya da çeşitli sebeplerden ötürü zarar görmüş duru. Onları sizin eski haline yani sorunsuz bir şekilde çalışır hale getirmeniz gerekiyor.