2 kişilik macera oyunları pc

Oyunun amacı hayatta kalan son kişi olmak. 000' e yakın “ çoğunlukla olumlu” oy almış bir oyun olan PUBG, maalesef bu yılki Steam yaz indirimlerinde indirime. Ortaklı Oynanışa Sahip Birbirinden Eğlenceli 2 Kişilik Oyunlar Ortaklı platform macera türünde birçok 2 kişilik oyun sizleri bekliyor. Macera oyunları indirme kategorimizde oynarken heyecanlanacağınız, bulmacalar çözmenizi, platformları tamamlamanızı gerektirecek oyunlar bulunuyor. 2 Kişilik Macera Oyunları · reklam · Kayıp Kardeşler İki kardeşin labirent tarzı yerlerden kaçabilmeleri onları kurtarın. 2 Kişilik Macera oyunları oyna. İki kişi oynanan, bütün maceralı oyunlar. En güzel ve yeni Pc oyunu sitesinde oynayın. Macera Oyunları Macera oyunları, 2 kişilik macera oyunları ve birçok güzel oyun burada güncel arşiviyle sizlerle. 2 kişilik macera 2 oyununu PLAY seçeneğine tıklayarak başlatın.

 • Iki kişilik oyunlar güzel oyunlar

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Oyunları kişilik macera

  Oyunları kişilik macera

  Birinci oyuncu yön tuşlarıyla, ikinci oyuncu ise W, A, S, D tuşlarıyla oyunu kontrol edebilir. Oyunun ilk bölümünde nasıl oynayacağınız size gösterilecektir. Karşınıza çıkan uzun engellerden atlamak için iki defa yukarı yön tuşuna basarsanız daha uzağa atlarsanız. Arkadaşınla oynayabileceğin en iyi 2 Kişilik Oyunlar bu bölümde, eğlenceli iki kişilik oyunlar oynamak için hemen tıkla. İki Kişilik Macera Oyunları Oyna · Toplamda 6 oyundan bazıları : Aztek Macerası Oyunu Aşıklar Hayal Dünyasında Oyunu Arkadaşları Kurtar 2 Oyunu Ninja. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz her türden 22 multiplayer PC oyunu: · Overcooked! 2 · Don' t Starve Together · Worms · Unreal Tournament · A Way. AYNI EKRANDA İKİ KİŞİ OYNANAN 12 OYUN! İNDİRME LİNKLERİ: RAYMAN LEGENDS İNDİR: vc/ sSVuDx6TRİNE 3 İNDİR: vc/ PT8XImdPES. Starcraft 2 Heart Of The Swarm PC Oyunu · Total War Shogun 2 PC · L. A Noire PC Oyunu · Dijital Kart Oyunları ve Hearthstone - Orhan Efe Özenç · Destiny 2 PC · Dragon. 2 Kişilik Macera 2 Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınladığımız 2 kişilik macera oyununun 2. versiyonu ile karşı karşıyasınız. İkinci versiyonda yine koşmak ve kaçmak üzerine. Bu versiyonda bazı karakterlerin geliştiğini ve aralarına yeni karakterler katıldığını görüyoruz.

  Bunun yanında oyun ilk etapta çiftlik benzeri bir yerde başlıyor. 2 KİŞİLİK MACERA OYUNLARI. Oyun 2 Kişilik Macera. 2 Kişilik Alan Koruma Oyna. ATEŞ VE SU 1 OYNA ( Ateş Ve Su Fireboy Watergirl Oyunu) Oyna. İki Kişilik Oyunlar. Mobile ortamda oynanan aynı zamanda PC ortamında da oynanabilen PUBG Mobile oyunu iki kişilik takım. Kırmızı ve Yeşil Kabaklar. 2 Kişilik Squid Game. 2 Kişilik İlerleme. Dede ve Torun Macera. Dinozor Kardeşler.

  Hayalet Kardeşler. Baba Kız Macerası. 2 Kişilik Zombi Macerası. F16 Yarışları. 2 Kişilik Macera 2 kişilik macera isimli bu oyunumuzu isterseniz tek başınıza yada 2 kişilikte oynayabilirsiniz. Birinci oyuncu yön tuşları ile kontrolü sağlarken, ikinci oyuncu ise W, A, S, D tuşları ile oyunu kontrol edebilir. SINGLE yazan kısımdan tek kişilik, MULTI yazan kısımdan ise oyunu iki kişilik olarak başlatabilirsiniz. 2 Kişilik Macera Oyunları sayesinde kardeşiniz, arkadaşınız ya da sevdiklerinizle birlikte macera dolu dünyalara giriş yapmaya hazırlıklı olun. Çünkü bazı zamanlarda tek başımıza macera oyunlarını oynamaktan sıkılabilirken, artık iki kişilik macera oyunlarının sizlere sunulması sayesinde bundan kurtulmayı başarabileceksiniz.