Oyun kolu 2 kişilik hazine avcısı

Sizinle paylaştığımız iki kişilik altın avcısı oyunu ile 2 kişi bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Başlangıçta karşınıza çıkan 2 yaşlı madencinin elinde. 2 kişilik altın avcısı oyunumuzda sizlerde harika bir şekilde altınları toplamaya var mısınız. Hatta arkadaşınızla karşılıklı altınları toplayacaksınız. Hazine Avcısı 2, kısıtlı bir alanda toprağın altındaki hazineleri rakiplerden önce bularak maçları kazanmaya çalıştığımız eğlenceli bir macera oyunu. Oyunda kısıtlı bir alan var. Bu alanda hareket ediyoruz. Bu sırada elimizdeki dedektör ile toprağın altındaki hazineleri arayarak bulmaya çalışıyoruz. İki kişilik olan oyunumuzda arkadaşınızıda yanınıza alıp onunla yarışabilirsiniz. İki Kişilik Hazine Avcısıoyununda yapacağınız şey basit yer altında bulunan hazineleri kısa süre içerisinde çıkarmak. Kim daha yetenekli ise o altınları daha çok toplar ve sonraki tura geçme hakkını kazanır. Hazine Avcısı Oyunu Oyna ve Beceri Oyunları kategorisindeki diğer oyunlara gözat. 2 Kişilik Spor Oyunları;. OYUN KOLU HAKKINDA.

 • Qizlar uchun õyinlar

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Kişilik hazine avcısı

  Oyun hazine kişilik

  Oyunu Oyna oyunkolu. com/ 2- kisilik- oyunlar/ 2- kisilik- altin- avcisi. html2 Kişilik Oyunlar Oyna. Altın avcısı oyunu çıktığı günden beri bir hayli popüler olmuştur, bu oyunda da tek kişi ile değil iki kişi ile altınları kepçemiz yardımı ile toplamaya. İki kişilik hazine avcısı oyununda yaşlı amcalar altın topluyor. Bir yaşlı amca klavyede s tuşuna basarak, diğer yaşlı amca da yön tuşlarından alt yön tuşuna. Tehlikeli HazineTehlikeli hazine oyununda hazine avcısı ile çıktğınız yolda karşınıza çıkan engelleri aşıp hazinenin olduğu kapıdan içeri geçmelisiniz. En Güzel Araba OyunlarıAltın AvcısıPenalty Shooters4x4 Araba YarışıKafa TopuTank SavaşıAraba Yarışı YENİ OYUNLAR Yengeç ve Balık Geri Dönüş Yok Polis Arabası Simülasyonu 2. html 2 Kişilik Oyunlar Oyna com/ 2- kisilik- oyunlar/. Altın Madencisi 2 Kişilik. OYUNA BAŞLA Fareniz ile Madencinin tuttuğu altındaki japonca yazıya tıklayarak oyuna başlayın.

  Sağdaki madenci aşağı tuşu ile altını. sitemizde yüzlerce ATEŞ VE SU HAZİNE AVI oyunları oyna ve ayrıca Oyun Skor oyunları içinden, ATEŞ VE SU HAZİNE AVI oyunu sizleri bekliyor. Sizinle paylaştığımız iki kişilik altın avcısı oyunu ile 2 kişi bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Başlangıçta karşınıza çıkan 2 yaşlı madencinin elinde bulunan çapa ile aşağıda toprağın altında bulunan madenleri sağlam olarak tutarak çekmeniz gerekiyor. İki kişilik oynanabiliyor 2 / 5 Oyunu sirekli oynayan kullanıcıların Altın Avcısı 2 kişilik Altın Avcısı Oyunları Oyna Oyunlar: EG Subway. Sizinle paylaştığımız iki kişilik altın avcısı oyunu ile 2 kişi bu oyunu rahatlıkla. Altin Avcisi Turkce Tam Ekran Oyunu Oyna oyunkolu. Sağa sola hareket eden kanca ucunu aşağı tuşuyla indirerek bölümde size yetecek kadar puan toplamalısınız. OyunKolu iyi eğlenceler diler. Balık adam formuna giren kahramanımıza denizin dibindeki hazineye ulaşması için yardım etmelisiniz. Vahşi balıklardan elinizdeki fotoğraf makinesinin. Flash oyunların yanı sıra günümüzün en çok oynanan oyun türleri arasında olan 3D oyunlara da yar verdiğimiz Oyunkolu. com' da Unity 3D ve Shockwave tabanlı oyunlar da oynayabilirsiniz. Ayrıca Friv, Araba Oyunları, Kız Oyunları ve 3D Oyunlar gibi kategori sayfalarımızı da takip edebilirsiniz. 2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu Oyna ve 2 Kişilik Oyunlar kategorisindeki diğer oyunlara gözat.