Iki kişilik silah oyunlar ikili çatışma

İyi eğlenceler dileriz. 2 Kişilik Oyunlar · Aksiyon Oyunları · Flash Oyunlari · Çok Oyunculu Oyunlar. Sevilerek oynanan ikili çatışma oyununun yeni versiyonu olan bu oyunda da mantık aynıdır. Dilerseniz oyunu iki kişilik oynamanız da mümkün. İkili Çatışma 2 Sevilerek oynanan ikili çatışma oyununun yeni versiyonu olan bu oyunda da mantık aynıdır. Rakip olarak karşınıza çıkan silahlı saldırganı aşağı düşürmek için ateş ediyorsunuz. Bu sırada kendi karakterinizi iyi bir şekilde kontrol ederek aşağı düşen siz olmamaya gayret göstermelisiniz. Oyun içerisinde yapmanız gereken ilk önce iki kişilik veya tek kişilik seçeneğini seçip savaşmaya başlamak. Oyun içerisinde otomatik bir karaktere karşı savaşacak ve onu yenmeye çalışacaksınız. İkili çatışma oyunda yön tuşları ve W, A, S, D ile yönlendirme yaparken T tuşu ile ateş Y tuşu ile bomba atabilirsiniz.

 • Yumshoq o yinchoq tayyorlash uchun zaruriy ashyolar

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Çatışma kişilik oyunlar

  Çatışma ikili silah

  Eğlenceli ve çok hareketli bir çatışma oyununun ikinci versiyonu olan İkili Çatışma 2 oyunu tokoyun farkıyla karşınızda oynamanızı bekliyor. İkili Çatışma 2 Oyunu Oyna. Oyun turu ile en güzel oyunlara erişin. 2 Kişilik Oyunlar ve özenle seçilmiş en çok oynanan oyunları bu adreste bulacaksınız. İkili çatışma oyununda ilk olarak Options bölümüne giriş yaparak Player 1 ' in atışlarını kendimize göre ayarlamamız gerekiyor. Oyunu isterseniz İki. İkili çatışma oyununda bilgisayara karşı müthiş bir aksiyon mücadelesi veriyorsunuz. Campaign butonuna tıklayıp giriş yapmaya hazırlanın. Büyük bir tepe üzerinde kurulmuş alanda birbirinize ateş ederek oyunu yenmek için çabalamanız gerekiyor. Kurşunlar itme etkisi yarattığı için rakibinizin sizi uçurumdan düşürmesine izin vermemeye çalışın. Ekranın sol ve sağ alt tarafında sizin ve düşmanınızın kaç tane hakkı olduğunu göreceksiniz. Her bölüm sonrasında farklı silahları kullanmanız açılacaktır. Kategori : Silah Oyunları. Oynanma : 5971 defa.

  14 / 5 - Toplam 23 oy. İkili Çatışma Oyunu ile teke tek bir savaşa hazır olun. Düşmanlarınıza karşı çok hızlı hareket etmeli ve onları etkisiz hale getirmelisiniz. Oyuna başlar başlamaz ilk olarak options tuşuna basın. Bu şekilde savaşçı karakterinizi hangi tuşlar. Custom game kısmından çoklu oyun oynanabilir. Oyunu 2 kişilik oynamak için team mode seçilir ve bir oyuncu a, w, s, d ve t tuşları ile diğer oyuncu da yön tuşları. İkili Çatışma 2 oyunu ve daha fazla macera, yemek oyunları friv. Bu sefer 2 kişi karşılıklı oynayabilirsiniz Yön tuşları ve Z, Y tuşları. Bu oyun iki kişi olarak birlikte oynayabileceğiniz, hem komik, hem eğlenceli hemde içerisinde bol bol macera barındıran " silahlı çatışma" oyunudur. Görüntü olarak biraz düşük grafiklere sahip olması, oyunun heyecanını etkileyen bir unsur gibi görünmüyor. Oyunda yer alan iki karakter ilk etapta baskın için büyük bir binaya gidiyorlar. Eğer keşfetmek için master ve 10 haritalar ( Tüm stratejik oyun içeren) için 2 yangın modları ile 21 benzersiz silah vardır. Yeteneklerinizi tek oyuncu modunda. İkili çatışma 2 oyunu bilgisayarda yön tuşları ve " SPACE" boşluk bırakma tuşuyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ.

  İkili çatışma oyunumuzda şimdi gerçek mücadele başlıyor ve silahlar çekiliyor. Haydi oyun severler oyunumuzda şimdi sizlerde Fare ile bu konuda ona yol. İkili Çatışma 2 biraz önce eklediğimiz devamı olarak bilinmektedir. Yine yapımcısı aynı olurken dikkat edeceğiniz gibi birçok hususta üzerine eklentiler yapılmıştır. Bunlar nelerdir söyleyeyim. Silah olarak daha fazla seçenek olacaktır. Sadece tabanca ve taramalı olmamaksızın artık pompalı, sniper ve çok daha fazlasını bulacaksınız. İkili Çatışma İkili çatışma oyununa başlamadan önce options butonuna tıklayarak player 1' in tuşlarını kendinize göre ayarlamanız gerekiyor. Sonrasında geriye dönerek Campaign seçeneğine tıklayın ve ilk bölümden oyuna başlayın. Oyunda yapmanız gereken bilgisayara karşı mücadele ederek onu yenmektir.