Iki kişilik oyunlar kedi köpek kavgası

Oyun başında tek kişilik oyun için 1 player, iki kişilik oyun için 2 player. deniz kıyısı evcil hayvan iki kişilik istiridye fırlatma kavga kedi köpek. İki Kişilik » Kedi- Köpek Kavgası Kedi- Köpek Kavgası 568627 kere oynandı. 35 Tek kişilik oynuyorsanız eğer köpek sizin tarafınız. Amacınız kediyi nişan almak. köpeğin elindeki malzemeyi rüzgarın yönünü de hesaba katarak kediye fırlatın. mouse ile oynanır. Sponsorlu Bağlantılar Benzer Oyunlar Sınıf Kavgası Sokak Dövüşçüleri. Ezeli kedi köpek kavgasına yeni bir bakış açısı getiren Mutt ve Fleabag’ in kıyasıya mücadeleleri devam ediyor. Bu eğlenceli macerada yerini almak ve heyecana ortak olmak için “ Start” butonunu tuşlayabilirsiniz. Daha sonrasında oyunu bilgisayarınıza mı yoksa arkadaşınıza karşı mı oynamak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

 • Ipdan turli o yinchoqlar yasash

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Kedi oyunlar kişilik

  Köpek kişilik kavgası

  Kedi vs Köpek 1 ve 2 Kişilik Oyunu Oyna. Oyun turu ile en güzel oyunlara erişin. 2 Kişilik Oyunlar ve özenle seçilmiş en çok oynanan oyunları bu adreste. Oyunda atışlarımızı yaparken orta üstte yer alan " Wind" yani rüzgara dikkat ediyoruz. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre atışlarımız etkilenebiliyor. Atışlarımızı. Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Puan: 4. 46 Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan " Fleabag" ve " Mutt" kendilerini yine amansız bir mücadele içinde bulurlar. Bu mücadeleye başlamak için " Start" bölümüne tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. " Let' s Play " bölümüne tıklayarak mücadeleyi başlatıyoruz. Daha önce İkikisilikoyunlar. net' de yayınladığımız " Kedi Köpek Kavgası " oyununun 2. versiyonu ile sizlerleyiz. İlk oyunda olduğu gibi Flebag ve Mutt yine aralarındaki anlaşmazlıklardan dolayı kavgaya tutuşurlar ve ellerine ne gelirse birbirine atmaya başlarlar.

  : ) Oyun " Fare" ile oynanmaktadır. Kedi Köpek Tartışması Oyna - Birbirleriyle sürekli tartışma içerisinde olan kedi ile köpek artık bir süreden sonra kavga etmeye başlıyor. Jun 17, · Oyun 1 ve 2 kişilik oynanabilirken atış sırasında yapmanız gereken bazı ayarlar var. Köpek ve kedi arasında da seçim yapabileceğiniz bu oyunda bakalım en güçlü taraf kediler mi yoksa köpekler mi olacak oldukça komik ve eğlenceli bir hayvan oyunu sizleri bekliyor. Oyun Yorumları yusuf : 20. Kedi köpek tartışması isimli oyunumuzdaki hayvanlardan kedi sokakta yaşıyor, köpek ise ev bahçesinde yaşıyor. Doğal olarak birbirleriyle sürekli tartışma içerisindeler. Her ikiside kendisini üstün görüyor. Kimin üstün olduğunu belirlemek için tartışmayı bırakıp birbirlerine kemik ve balık kılçıklarını fırlatıyorlar. Her isabetli atışınızda ve size gelen her isabetli atışta enerji miktarlarında azalma görülecektir.

  Enerjisi ilk biten kişi oyunun kaybedeni olarak galibiyeti. İki kişilik kedi köpek kavgası oyunu ile eğlenceli vakitler geçireceğinize eminiz. Haydi arkadaşını da yanına al ve bu keyifli oyunu oyna. Kedi Köpek Kavgası oyununda sırayla kedinin çöp ve köpeğin kemik atarak birbirlerini vurmaları gerekli. Sahip olduğunuz karakterin elindekini fırlatmak için. İlk oyunu ile adeta gönüllere taht kuran Kedi Köpek Kavgası, gelen yoğun isteklerin ardından 2. oyunu çıkararak tüm oyun severleri sevindirdi. Kedi Kopek Kavgasi Oyunu OyuncuBey' de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır. Kedi Köpek Kavgası OYUNA BAŞLA Harika bir beceri ve zeka oyunu oynamak isteyenler OyunMoyun başına. Oyunumuzda kedi ve köpeklerden oluşan sevgilileri bir araya getirmeye çalışacaksın. Fareni kullanarak sana verilen salam ile kedi ve köpekleri ayrı ayrı sevgilileri ile buluşturmalısın. Kedi Köpek Kavgası 2 Oyunu. net' de yayınladığımız " Kedi Köpek Kavgası" oyununun 2. İlk oyunda olduğu gibi.

  Kedi köpek kavgası oyunu ile tek yada 2 iki kişilik dövüş yap. Düşmanına çöpten eşya fırlatma işlemi yaparak kedi köpek kavgası oyunu oyna.