Gta oyunu oyna 5

GTA 5 oyunu fare, " A, S, D, W", SPACE ( boşluk bırakma), " E, P, H" tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla hareket edin. Hareket ederken fareyle yönünüzü ayarlayın. Boşluk bırakma tuşuyla önünüze gelen engelleri üzerinden zıplayarak aşın. E ile sokakta durdurduğunuz arabaya binin ve inmek istediğinizde ise yine E tuşuna. Gta 5 oyna ve haritada görünen görev yerlerine bir an önce ulaş. Sokakta durdurduğun araba ve diğer araçları çalıp polislerden kaçarak gta 5 oyunu oyna. GTA 5 oyunu oyna. şehir suç çeteleri ve araba hırsızlarıyla doluydu. bu olaylara nedne olan en önemli şey herkesin GTA5 ile bu olaylara katılma isteğiydi. Gta 5 oyunu nun değişik web tabanlı oyununu oyna maya hazır olun. Oyuna girdikten sonra size verilen görevleri yapmanız gerekiyor fakat sandığınız gibi kolay olmucak her şey, karakteri W, A, S, D tuşları ile kontrol edebilir. Etraftaki diğer silahlarıda kullanabilirisiniz. Size gelen düşman ajanları vurun ve öldürün.

 • 240x320 java oyun

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Oyunu oyna

  Oyunu oyna

  3D şehirde görev yapma oyunu. Hapisten kaçış ile başlayıp şehirde çeşitli görevleri yapacağımız güzel bir maceralı oyun. Bu oyunlardan özellikle erkekler tarafından en çok beğenilen oyunlardan birisi GTA 5 oyunudur. GTA oyun serisinin dünyaca nam salması ve efsaneleşmesi sonucunda bu oyunun flash versiyonunu oynamak ve eğlenmek isteyenler için sitemize ekledik. Oyuna başlamak için öncelikle continue yazan yere tıklayıp reklamı geçmelisiniz. GTA 5 oyunu hakkında · GTA 5 İncelemesi · Dashcraft. io · Gerçek Şehirde Araba Sürme · Çölde Araba Yarışı · Yol Çizme · Polis Araba Simülatörü · Uphill Rush 10. GTA 6' yı bekleyene kadar GTA 5 oynamanız için sitemize ekliyoruz. Oyunumuz aynı zamanda html5 olup tablet ve telefon gibi ileri teknolojik aletler ile de oynanmaktadır. Oyun yüklenirken bekleyin ve karşınıza çıkan ekranın en alt sağındaki " skip ad" tuşuna basın ve ilerleyin. Ardından oyuna giriş yapın. Burada size hangi tuş. Dec 31, · GTA 5 oyunu ile şehirde farklı noktalardaki para çantalarını süre bitmeden topla. Şehirde gangster olarak GTA 5 oyna ve farklı araba ile taksiler kullan.

  GTA 5 oyunumuzda şimdi sizlerde şehrin yaramaz çocuğu olmaya var mısınız. Oyun başladıktan hemen sonra oyna tonuna basını ve daha sonra ise de Fare ile. GTA Oyunları: Tehlikeli gangsterleri vurun, masum insanların arabalarını çalın ve bedava, online GTA oyunlarında Grand Theft Auto maceralarına atılın! abi oyunda ki haritada bir araba gösteriyorsa onun yanına git lüks bir araba veya motor karşına çıkacak binersen motor veya araba ya 5. GTA V Oyna - GTA V, sevilen oyunlardan bir tanesi olan GTA' nın elektronik ortama taşınmasıyla karşımıza çıkan eğlenceli bir. Savaş Oyunları. GTA 5 Oyunu ile düşmanlarınızla yüzleşmeli ve görevleri yerine getirerek hayatta kalmaya çalışmalısınız. Play butonuna bastıktan sonra sokak ortasında düşmanlarınızla zorlu bir çatışma sizleri bekliyor. Onları etkisiz hale getirdikten sonra arabaya binerek oradan. GTA 5 oyunu menü sayfasınd yön tuşları, F, M, SHIFT ve CTRL tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola hareket edin. SHIFT ile hızlı koşun. GTAV: The Manual is the official manual app for Grand Theft Auto V. Oyun Açıklaması.

  serisi olan Gta 5 sizlerin beğenisine sunmaktayız. Burada alacağız her puan sizler için daha önemli görev üslenmek demektir.