Gta oyunu hileleri

Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas' ı daha kolay ve. Bazı oyuncularsa oyunun zor kısımlarında takıldıkları bölümleri hızlıca geçmek için veya oyundan zaman zaman sıkıldıkları için hilelere başvurabilirler. Hile konusunda GTA 5 oyununun içerisinde birbirinden farklı tuş kombinasyonları veya bilgisayarda farklı karakterleri kullanarak yazabileceğiniz sayısız hile açmak gibi bir imkanınız vardır. Grand Theft Auto: San Andreas hile kodları · MUNASEF – Adrenalin modu · XJVSNAJ – Sürekli gece yarısı · ALLCARSGOBOOM – Tüm arabaları yok et. GTA 5 Hileleri ve Şifreleri : Rockstar Games' in efsane oyun serisi Grand Theft Auto, geçmişten günümüze oyun dünyasına yön vermeyi başardı. GTA San Andreas Araba Hileleri · AIWPRTON - Rhino verir. · CQZIJMB - Bloodring Banger verir. · JQNTDMH - Rancher verir. · PDNEJOH - Yarış arabası verir.

 • Samalyot oyin

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Hileleri oyunu

  Oyunu hileleri

  Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve oldukça kaliteli grafiklere sahip GTA oyunu hileleri ile birlikte oyun içerisinde daha eğlenceli anlar geçirebilir ve görevleri daha başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. GTA hileleri kullanmanız ile birlikte yasal açısından herhangi bir sorun oluşturmayacaktır. Silahlar, Can ve Zırh Şifreleri · LXGIWYL - Silah paketi 1 ( Thugs Tools) · KJKSZPJ - Silah paketi 2 ( Professional Tools) · UZUMYMW - Silah paketi 3. Son zamanlarda Android ve iOS platformlarında da satışa çıkan oyun halen popüler oyunlar arasında. GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS HİLE KODLARI. GTA 5 Silah Hilesi. ROCKETMAN: Jetpack verir. AIYPWZQP: Paraşüt verir. WANRLTW: Sınırsız cephane. NCSGDAG: Tüm silah seviyenizi hitman yapar. Sizler için klasik bir oyun olan GTA San Andreas hileleri için bir liste hazırladık. PS2 döneminde çıktığı için listede konsol hileleri yok. Herhangi bir program kullanmadan oyun içinde kodlar yazarak GTA SA hileleri ile ölümsüzlük, para, silah ve can hileleri gibi pek çok hileyi. Gta San Andreas' ın Tüm Hileleri. Gta serisinin en çok sevilen oyunu Gta San Andreas, ' de piyasaya sürülmüştür.

  Çocukluğumuzun efsane oyunlarından olan. yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto: San Andreas oyunu GTA serisinin beşinci sürümü özel bir öneme sahiptir. Dec 11, · Gta San Andreas oyununda en çok kullanılan hile kodları arasında aranma seviyesi, polis ve çeteler ile ilgili kodlar yer alır. Oyunda sıkça peşinize takılan polisleri ve çeteleri bu kodlar ile atlatabilirsiniz; OSRBLHH – Aranma seviyenizi 2 yıldız arttırır. ASNAEB – Polislerden kurtulma hilesi. seviyede polisler tarafından aranırsınız. Mar 16, · GTA 5’ e hile girmek için, bilgisayarınızdaki komut konsoluna erişmek amacıyla klavyenizdeki ‘ ~ ’ tuşuna basmanız gerekir. Konsol ekranınıza geldiğinde, istediğiniz hilelerin komutunu yazın. Ancak PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360’ ta Grand Theft Auto 5 hilelerini kullanmak için denetleyicilerinizde aşağıda listelenen dizilerdeki düğmelere basın. May 04, · GTA 5 oyununda para hilesi için herhangi bir kod bulunmaz. Ancak para kazanabilmenin farklı yönleri mevcuttur. Bunun için oyunda Paleto Bay’ in aşağısındaki yere, denizaltı veya botla gidin ve en derine inin.