Toplu oynanacak oyunlar telefon

Sen de bile oynarken en iyi dostun danışabilirsiniz bu yüzden oyunun da sohbet olanağı sağlar. QuizUp Fiyatı: Ücretsiz Download bağlantı Sınavlar oynamayı seviyorsun? QuizUp hangi bir ev hadsiz sayı- in soru için benzersiz trivia oyun. Ancak yalnız soruları yanıtlayan daralma Eğer, oyun arkadaşlarıma da davet edebilirsiniz. Jun 25, · Haberler Medya Haberleri Arkadaşlarla oynanacak online mobil oyunlar - 2, 3, 4 kişilik çoklu mobil oyunlar nelerdir? Giriş Tarihi: 25. 16: 57 Son Güncelleme: 25. Bilgisayar ya da mobil üzerinden oynanan oyunlar gençler arasında oldukça. Arkadaşlarla ve telefonla oynanabilen oyunlar belki de oyunlar. Nov 12, · Arkadaşlarla oynanacak mobil oyunlar özellikle boş zamanlarda oynanabilecek mobil oyun bulamayan oyuncular tarafından çok araştırılıyor. Siz de eğlenceli vakit geçirmenin çok daha ötesine geçiren mobil oyun arayışındaysanız aşağıdaki oyunları inceleyebilirsiniz. Bu listede hemen hemen her türden mobil oyun vardır. Arkadaşları ile oynamak için en iyi 15 eğlenceli Android oyunları · 1. Asfalt 8: Hava · 2.

 • Aql charxlaydigan o yinlar

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Toplu telefon oynanacak

  Oyunlar toplu telefon

  kelime kankaları · 3. gerçek basketbol · 4. GT Racing 2: Gerçek araba Exp. Arkadaşınızla birlikte FPS türü oyunlardan hoşlanıyorsanız, Unkilled' ı bir şans vermenizi tavsiye ederim. Oyunu Android için buradan, iOS. Çatışma Döngüsü · 4. Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma · 5. 8 Top Havuzu · 6. Mortal Kombat X · 7. Modern Savaş 5 · 8. Karantina Günlerinde Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Mobil Multiplayer Oyunlar · 1. Doodle Army 2 Mini Militia · 2.

  Kafa Topu 2 · 3. Mar 31, · 3- 10 oyuncuyla oynanacak şekilde tasarlanan oyunu, öncelikle herkes öncelikle telefonuna indirmeli ( iOS kullanıcıları da oynayabilir). Oyuna birkaç selfie ekleyebilirsiniz. Bu selfieler daha sonra çizim komutları için kullanılır. Herkes çizimini tamamladıktan sonra, her bir selfie için sahte bir başlık yazılmalı. Kafa Topu 2 · 2. 8 Ball Pool · 3. Doodle Army 2 Mini Militia · 4. Asphalt 8: Airborne · 5. NinJump Dash · 6. Gun Bros Multiplayer · 7. Glow Hockey 2 · 8. Evet arkadaşlar arkadaş grubumuz var iPhone ve Android cihazlar karışık.

  Beraber oynayacağımız güzel oyunlar var mı? iOS ve Android desteği bulunan Dots and Boxes' ta klasik bir kağıt kalem oyunu deneyimi yaşamak mümkün. 2 oyunculu olarak tek bir telefonda dahi. Arkadaşlar İle Telefonda Oynayabileceğimiz Oyunlar · Bombsquad · Spaceteam · Zooba · Kafa Topu 2 · Soul Knight · Brawl Stars · Minecraft: Pocket Edition · PUBG. İki kişilik mobil oyunlar diyince akla gelebilecek en eğlenceli oyunlar arasında Kafa Topu 2 mutlaka vardır. Kafa Topu 1’ de 144p karakterler ile hunharca oynadığımız bu oyunun ikinci oyunuda gayet güzel ve eğlenceli. Arkadaşlarınız ile 1v1 şeklinde oynayabileceğiniz bu oyunda çeşitli futbolculara ve. Online Soccer Manager · 4. FIFA Mobile · 5. Clash Royale · 6.

  Asphalt 9: Legends · 7. Simcity BuildIt · 8. World of Tanks: Blitz · 9. Aug 13, · Birebir rekabet, FPS, RPG gibi farklı türlerde olan mobil oyunlarla, evlere kapandığımız bu süreci daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz mobil oyunlar: Basketbol Arena Among Us Yahtzee MONOPOLY Bingo Bingo Shutdown 8 Ball Pool Tabu Yu- Gi- Oh! Boggle Kelime Oyunu King & Rıfkı. Birebir rekabet isteyenler için Basketbol Arena: · Vampir köylüden hallice, eski günleri hatırlatacak oyun Among Us: · Zar oyunu sevenlere Yahtzee.