Zombi temalı oyunlar pc

Zombi teması bir zamanların ve hala günümüzün en popüler temalarından biri. Hatta dediğim gibi gerçekten bir zamanların en popüler teması bile olabilir. Mar 14, · Dying Light. En iyi zombi oyunları listemizde Arkadaşlarla Birlikte Oynanabilecek Oyunlar listesinden bir oyun daha bulunuyor. Dying Light, 26 Ocak ’ te yayınlandı. Oyunun geliştiriciliğini Teachland, yayıncılığını da Techland Publising üstlendi. Kıyamet sonrası geçen dönemde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Zombi Pataklamak İsteyenler Buraya: En İyi Zombi Atmosferine Sahip 13 Oyun! Dead Island · 12. Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse · 11.

 • Xavfli o yin hind kino

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Zombi oyunlar temalı

  Oyunlar temalı zombi

  Dec 08, · Red Dead Redemption: Undead Nightmare. Her ne kadar şu aralar serinin ikinci oyunu ortalığı kasıp kavursa da, zombi oyunu severler için RDR Undead Nightmare harika bir oyun. Aynı Western oyun içine bir sürü zombi ekleyince ortaya böyle güzel bir zombi oyunu çıkmış. RDR ve zombi severler için bulunmaz nimet. 1 Rise of the Tomb Raider: Blood Ties · 2 Red Dead Redemption: Undead Nightmare · 3 Call of Duty: Infinite Warfare Zombies · 4 Dead Island · 5 Dead. İşte PC’ deki en yeterli zombi oyunları. WORLD WAR Z World War Z bizi zombi istilası sonrasındaki bir yerkürede hayatta kalmaya çalışan 4 kişilik bir ekibin içine dahil ediyor. Epic Games Store üzerinden erişilebilen oyun tipine nazaran son kademe başarılı ve keyifli bir oynanış sunuyor. Hazırlamış olduğumuz bu zombi oyunları listesinde neredeyse her türden zombi oyunu var. Black Ops 3' ün yüksek FPS deneyiminden tutun da The Walking Dead' in ve.

  Bu listede PC için zombi oyunları, bu oyundan büyük ölçüde zevk almak için bu temayı korku ve insanüstü şeylerle karışık. Nov 12, · Film ve dizilere ilgi artınca, oyun şirketleri zombi ana temalı oyunları piyasa sürmeye başladılar. Oyun severler bu oyunlarla hem hayatta kalmayı hem de zombilerle nasıl mücadele. En İyi Zombi Oyunları ( PC) – · The Walking Dead: The Final Season · World War Z – GOTY Edition · Left 4 Dead 2 · Dying Light · Dead Island. yılında çıkış yapacak yeni zombi oyunları: · Resident Evil RE: Verse · Evil Dead: The Game · SYNCED: Off- Planet · A Way To Be Dead · After the. Oct 19, · The Walking Dead. ( Oyunun sadece sezon 1’ i burada görüntülenmiştir. Dilerseniz diğer sezonları da internetten aratarak bulabilirsiniz. ) Listemizdeki oyunlar bu kadar. Evet daha bir çok zombi temalı oyun var. Fakat listemizdekiler, bizim düşüncelerimizce en iyi zombi temalı oyunlar.

  Bu zombi oyunlarının hepsini oynamak dileğiyle. En İyi 10 Zombi Oyunu · 10. Dead Island · 9. Dead Rising 4 · 8. State of Decay · 7. Dying Light: The Following · 6. Rise of the Tomb Raider: Blood Ties · 5. Bu aynı zamanda iki meydan okuma moduna sahiptir: biri oyuncuların olabildiğince çok zombi öldürmesi gerektiği, diğeri ise haritadaki bir hava sahası konumuna hayatta kalma / yarış yapma gibi. Orijinal " Dying Light" orijinaline sahip değilseniz, Steam, " The Following" DLC ve ek içerik içeren bir Gelişmiş paket sunar. View all · PLANTS VS ZOMBIES · LEFT 4 DEAD 2 · KILLING FLOOR 2 · PROJECT ZOMBOID. Salgın nedeniyle insanlar zombiye dönüşmüşler. Oyunu tekli ve mültiplayer oynayabiliyorsunuz.

  Oyun içinde gece- gündüz dönüşümü bulunuyor. En Zombi PC Oyunları Wikimedia Commons ; Keskin nişancı elit nazi zombi ordusu İsyan Gelişmeleri ; Survivalist ekran görüntüsü. © Bob Oyun Geliştirme Botu. Çok Satanlar ; $ 59. Call of Duty® : Black Ops III ·, FPS ; - 50%. Hunt: Showdown ·, Karanlık ; $ 19. Project Zomboid ·, Zombi ; $ 44.