Top patlatma oyunları renkli

Top Patlatma Oyunları Oyna · Toplamda, yüzlerce top patlatma oyunu sizleri bekliyor. Balon Patlatma 3, Kabarcık Vurucu. Renkli Balon Patlatma Oyunu Oyna. Aynı renkleri bir araya getirmeye çalıştığımız ve ne kadar çok aynı renkli topu yan yana getirirsek o kadar daha çabuk bitirebiliyoruz. Rengarenk Top Patlatma oyunu oyna. Topları fırlat ve aynı renk olanları vurarak patlat. Güzel bir bölümlü renkli balon patlatmaca oyunu. Renkli top oyununu oynamak için Alt kısımda bulunan topu fareyi hareket ettirerek yönetin. Sol fare tuşu ile topu fırlatın. Üç veya daha fazla aynı renkteki topu bir araya getirdiğinizde toplar patlayacaktır. Bu şeklide puan kazanarak oyuna devam edin.

 • Yangi didaktik o yinlar

 • En iyi internetsiz oyunlar silah

 • Oyunlar trt 1

 • Apl oyinlar jadvali

 • Qiz oyunlari doktor


 • Video:Patlatma oyunları renkli

  Patlatma oyunları renkli

  Toplar giderek daha hızlı aşağıya gelmekte olduğu için zamanınızı ve. Renkli toplar oyunu kırmızı, mavi, yeşil, mor, sarı ve turkuaz renkteki balonlardan oluşuyor. İlk açılışta ekranda balonlar 9 satır olarak dizilmiştir. Renkli balon patlatma oyunu açıldığında ekranın üst tarafında 9 satır şeklinde dizilmiş 6 farklı renk görünüyor. Alt tarafta ise bu 6 renkli toptan bir. 86% ( 20/ 3) Oyun Açıklaması: Bu tarz aynı renkleri birleştirme oyunları uzun zamandır isteniyordu. Sizler için en yeni ve en zoru olan renkli top patlatma oyununu sitemizde paylaşıyoruz. Boş vakitlerinizde telefonunuzdan da keyifle oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız hızlı bir şekilde sizin elinize gelen topu yukarıda dizili. Tüylü Balon Patlatma oyunu oyna. Oyunda sevimli mi sevimli Woobies adlı, gözlü balonlar var. Bu tüy yumağı renkli canavar top kafaları vur ve patlat. Renkli Top Patlatma. Harika bir zeka oyunu. Yanyana yada üst üste gelen en az iki tane aynı renkli topları patlatarak bütün topları bitirmeye çalışıyorsunuz. Topları patlatırken gelişi güzel patlatmayın çünkü toplar azaldıkça yanyana gelmemeye başlıcaktır ve oyun biryerde tıkanacaktır.

  Play butonuna tıklayarak oyuna. Renkli Top Patlatma oyunu oyna sayfası : Renkli top patlatma oyununda üç tane renk yan yana geldiğinde patlayıp size puan verir. dikkatli oynarsanız aynı. Renkli Top Patlatma Nasıl Oynanır : Alta taraftan gelen renkli topu, OK işareti yönünde, yukarıya atıp aynı renkteki topları patlatmaya çalışın. En az yanyana 2 aynı renk top olduğunda patlar. Küçük Ekran Oyna. Top Patlatma için şimdi tıklayın. Tüylü Top Patlat. Keskin Nişancı. Renkli Top Patlat. Bilardo oyunları;. Jun 23, · Renkli toplar oyunu fare ( mouse) ile oynanıyor. Mouse ile atacağımız topun yönünü belirleriz ve sol tuşuna tıklayarak atarız. Fareyi, atacağımız yere yakın tutarak renkli toplar oyna.

  Bu işlemi yaparken atacağımız ile beraber, aynı renkten en az 3 tane topumuz olması gerekiyor. Amacımız yüksek puan elde ederek, ekranı. com : En güzel renkli top oyunlarını sizin için bir araya. Sık oyun eklemek yerine güzel oyunları eklemekteyiz. Bu oyunda amaç olabildiğince balonları patlatmak. Aynı renkte en az 3 balonu yan yana getirerek balonları patlatman gerekiyor. Oyun Tuşları ( Bilgisayar). SETUP butonundan SES SEVİYESİNİ ayarlayabilirsiniz. Renkli toplar oyunu fare ( mouse) ile oynanıyor. Mouse ile atacağımız topun yönünü belirleriz ve sol. Bağımlılık yaratan bu klasik balon patlatma oyununu ÜCRETSİZ oynayın, 3 rengi eşleştirin ve seviyeleri geçin.

  Bu eğlenceli ve keyifli oyunu kaçırmayın! Jan 22, · SETUP butonundan SES SEVİYESİNİ ayarlayabilirsiniz. Balon patlatma oyunu kırmızı, sarı, yeşil, açık ve koyu mavi ve mor olmak üzere 6 farklı renkli toptan oluşuyor. Aynı renkteki toplardan en az 3 tanesini birleştirerek onların yok olmasını sağlayın.