Internetsiz dinazor oyunu rekor

Harika dinozor oyunlarımızdan bir ısırık al! Bu ücretsiz çevrimiçi oyunları oynarken 65 milyon yıllık maceralara atıl. birkaç gün önce rekor kırmak amacıyla oynamaya başlayıp 8456 puanda kaldığım bu oyun, gerçekten stres atmak yerine stres sahibi ediyor. En güzel ve eğlenceli oyunları sizler için seçiyor, zevkle oynamanız için her gün yeni oyunlar ekliyoruz. ' den bu güne bize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz. Bedava oyunların merkezi RekorOyun. En son Friv haberleri ve son dakika güncel Friv haber detayları burada. Güncel Friv gelişmeleri için Milliyet Friv size yeter! google dinazor oyunu internet varken nasıl açılır, google dinazor oyunu canlı, google dinazor oyununun sonu, google dinazor oyunu rekoru. bahsettiğim oyun chrome' a gizlenen dinozor oyunu bu arada.

 • Mobil oyun mu pc oyun mu

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Dinazor rekor internetsiz

  Oyunu rekor dinazor

  vakit geçsin diye saçma sapan linklere tıklarken bir anda internet bağlantın kopar,. internet yokken oynanan dinazor oyunu - YouTube. Chrome Dinozor oyunu hackini etkinleştirmek için öncelikle İnternet yok mesaj ekranı. Dinazor oyunları oyna ve rex serisi sayesinde ülkeleri dolaş ve dinozor ile insanları öldür. Dinazor oyunları ile macera ve yarış gibi uygulamalar yap. Google Chrome Dinazorunun Sırrı, Google Chorome Dinazor Ne İşe. böle bir dinazoru neden buraya katmış ve İnternetin olmayışıyla Dinazorun. Chrome dinazor oyunu ile çölde ağaçlara ve kuşlara çarpmadan koşu yap. Ağaçların üstünden zıplayıp kuşların altından eğilerek chrome dinazor oyunu oyna. Google Chrome Dinazor Oyunu Rekor! 7, 087 views7K views. dinazor oyunu rekor. google dinazor oyunu oyunu oyna oyun skor. google chrome dinazor oyunu rekor kirmak. google chrome un internet olmayinca.

  Zıplayan dino mini oyunu ilk olarak Canary adlı popüler tarayıcı Google Chrome sürümünde ortaya çıktı. Bu çevrimdışı eğlencenin bulunduğu sayfa, bilgisayarınızda veya diğer cihazınızda internet olmadığında açılır. Sayfada, popüler dinozor T- Rex türü hareket etmeden duruyor. ABONE VE LİKE BUTONUNU KIRMAYI UNUTMAYIN. A 8- bit game comes for the people who love old- school styled graphics, with a dinosaur at an infinite desert. Your goal is to avoid cacti. Each time you jump over a cactus, you get one point. Claim that you are the best at this game and show your skills to your friends by doing the highest score! Chrome tarayıcısında ilkel bir sonsuz koşucu oyunu. Ana karakter, eski bir çölde bir yerde dolaşan sevimli bir t- Rex dinozorudur. Kaktüsler ve pterodactyls önlemek için: şüphesiz, dinozor oyunu amacı vardır. Oyun oldukça kolay görünüyor olsa da, daha fazla ilerleme olarak oyunun hızı sürekli artacak, çünkü zor almak. Sonucunuzu yorumlara yazın. Bu, engelli yarışta en büyük rekoru kırmak isteyen Chrome tarayıcısında çizgi film dinozoru ile eğlenceli bir çevrimdışı oyundur. GOOGLE İNTERNET YOKKEN OYNANAN OYUN.

  Bilgisayarınızda internet yokken oynadığınız dinazor oyunu aslında internet varken de oynanabilir. Bunun için web tarayıcı.