Barbie hamile bebek oyunu oyna

Bebek bakma oyunu. Ümit, Barbie ve bebeğiyle komik ve eğlenceli video! Bebek bakma oyunları, evcilik, yemek yapma ve komik videolar! Barbie Oyunları. Hamile barbie tatlı ve yorgun haliyle bir haylı hoş görünmektedir. Tabi ağırlaştığından yardıma ihtiyacı vardır. Sizden istediği ricaları yerine getirerek onu memnun edebilir ve doğum öncesi onu biraz rahatlatmış olursunuz. Hamile Barbie oyunu oyna. Raftaki malzemeleri kullanarak bebeğin sağlık durumunu kontrol ediyorsunuz. Eğlenceli bebek oyunları oyna. Barbie Hamile Giydirme oyunu oyna.

 • Ipdan turli o yinchoqlar yasash

 • O yin o yinlar

 • 2 kişilik kafa topu oyun dedem

 • Yandex o yinlari

 • 2 kişilik oyunlar tank savaşı 3


 • Video:Bebek hamile barbie

  Oyunu barbie oyna

  Barbie kızımız malum artık hamileliğin son günlerine yaklaşıyor ve yakalaması ile birlikte karnı burnuna kadar şişiyor. Her prenses için sevimli bir kıyafet kombinleyin. Sonra, bebek odasını dekore etmelerine yardım edin. İyi eğlenceler! Toplam 101476 defa oynandı. Hamilelik hayatına geçiş yaparak artık farklı bir süreç için hazırlıklar yapan Barbie için yine sıra dışı bir oyun ve keyifli dakikalar için şimdi Hamile Barbie isimli oyunumuza katılma ve oyun süresince Barbie' ye en güzel kıyafetleri giydirme zamanı. Hamile Barbie Dondurulmuş Elsa doğum Disney prensesleri hamile giydirme oyunu. Elsa: Bebeğinin doğumu Hamile Barbie: Bebek için alışveriş Hamile Barbie:. Sizler için düzenli olarak yeni barbi, makyaj, giydirme, kız, kuaför, bebek ve temizlik oyunlarının en kaliteli olanlarını özenle seçip sitemize ekleyeceğiz. Hamile Barbie oyununda evlenmiş olan barbie hamile olduğu haberini doktorundan alır. Daha bebek erkek mi kız mı bilinmez ama barbie hamilelik boyunca kendisine yeni elbiseler ve aksesuarlar alması ve bunları sizin zevkinize göre giyinmesi gerekiyor. Hamile Barbie Mouse ( Fare) sol tuşu ile oynanır.

  - Hamile Barbie Oyunu Barbi Giydirme oyunlarına aittir. Hamile Barbie oyunu - Hamile. Mar 30, · Hamile Barbie Oyunu Nasıl Oynanır? Hamile barbie oyunu 2 bölümden oluşuyor. İlk bölümde doğum kontrol muayehanesinde hasta koltuğuna oturan süper barbie' nin karnındaki bebeği incelemek için hastayı çeşitli kontrollerden geçiriyorsunuz. Muayehaneye uygun özel elbiseler giydirip kızın ateşini ölçün. Barbie' ye Hamile Bakımı Güzeller güzeli Barbie bir kadının yaşayacağı en güzel ve en hassas döneminde. Mutlu evliliğini bir bebek ile taçlandıracak olan. Barbie' ye Hamile Bakımı. Güzeller güzeli Barbie bir kadının yaşayacağı en güzel ve en hassas döneminde.

  Mutlu evliliğini bir bebek ile taçlandıracak olan anne adayı Barbie' ye bu hassas döneminde özel ilgi gösterin. Sağlıklı yiyecekler, içecekler ve alması gereken ilaçlar ile Barbie' nin beslenme saatini tamamlayın. İlk bölümde doğum kontrol muayehanesinde hasta koltuğuna oturan süper barbie' nin karnındaki bebeği incelemek için. En güzel bebek oyunlarını siz değerli oyuncularımız için derleyip bir araya topladık. Yeni bebek oyunlarını oyunskor farkıyla oyna. Hamile Barbie oyunu hakkında. Hamile Barbie oyunu telefon ve tabletlere rahatlıkla oynayabilirsiniz. Doğum kontrolüne gelen Barbie muayene etmeniz lazım. Muayene masasında oturan Barbie’ ye önce muayene elbisesini giydirin ve ateşi ölçün. Oyun esnasında bulunan el işaretini takip ederek Hamile Barbie oyunu oynayın. Uygulama App Store ve Google Play' den aşağıdaki bağlantılardan indirilebilir: Kız oyuncakları kanalımıza hoş geldiniz! Burada kız oyunları ve. 61, 775 views Dec 18, Hamile Steffi ' nin Bebeği Barbie ' nin evinde Dünyaya Geldi Barbie Kız Oyunları. Hamile Barbie oyunları - Kız oyunu oyna Hamile Barbie Oyunu.

  En güzel kız oyunlarından biri olan barbie oyunlarını sizlerden gelen yoğun istek üzerine eklemeye devam ediyoruz. Ama size bir suprizimiz var. Barbie kız hamile ve bir bebeği olacak. Barbie kız hamile olduğu icin çok heyecanlı.