Angela oyunları indir

My Talking Angela 2 is the virtual pet game that makes every day more stylish and fun. Players help this fashionable cat stay busy in her big- city home. - Awesome hair, makeup and fashion choices. - Epic activities, like dancing, baking, and martial arts. - Delicious food and snacks. - Benim Konuşan Angela' m oyunu apk indir, Konuşan Tom' un sevgilisi olan. oyunu apk android indir konuşan kedi angela oyunu oyna indir Robot Kız,. Talking Angela is the super fun virtual star who can' t wait to dance and sing her way to the top. Players help her stay happy and busy with day- to- day. Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin. Angela' yı kendi. Talking Angela oyunları: Bu Talking Angela oyunları, yeteneklerini göstermek ve arkadaşlarına ne kadar yetenekli olduklarını kanıtlamak isteyen tutkulu moda. Giysiler ve öğeler, Angela' yı seviyeleyerek, mini oyunlar aracılığıyla ya da satın alma yoluyla kazanılan oyun parasını kullanarak satın alınabilir.

 • Mobil oyun bölümleri

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Oyunları indir angela

  Indir angela oyunları

  Aynı zamanda mini oyunlar oynayarak onu eğlendirebilirsiniz. Alış veriş yaparak elbiseler, peruklar ve aksesuarlar da satın alabilirsiniz. My Talking Angela, My Talking Tom' un bayan versiyonudur, küçük kedi Angela ile ilgilenmeniz gereken Pou- ya da Tamagotchi- stili. 2320 My Talking Angela APK - MİMARİ YOK 118. 00 MB ( Normal Yönlendirme) My Talking Angela ( Benim Konuşan Angela' m), sanal evcil hayvan oyunu. Angela oyunu oynamak için My Talking Angela APK indirin. Emircan Erdoğan - 7 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ. My Talking Angela APK Android oyun, evcil hayvan bakımını üstlendiğiniz süper. My Talking Angela APK Android oyun, evcil hayvan bakımını üstlendiğiniz süper eğlenceli bir mobil oyun. Talking Angela, sadece çocukların değil kedi,. Oct 22, · Moda oyunları, pasta oyunları, makyaj oyunları oynamayı seviyor ve Talking Angela ( Konuşan Angela) ile daha da eğlenmek istiyorsanız My Talking Angela 2, sizin için mükemmel bir sanal evcil hayvan oyunu. Pasta yapmayı ve süslemeyi, kıyafet, saç ve makyaj denemeleri yapmayı ve makyaj oyunlarını seviyorsanız bu oyuna. May 04, · My Talking Angela 2 is the virtual pet game that makes every day more stylish and fun.

  From Outfit7, creators of the hit games My Talking Tom, My Talking Tom 2 and My Talking Tom Friends. - Subscriptions which automatically renew at the end of a subscription period unless cancelled. My Talking Angela. Talking Angela is the super fun virtual star who can’ t wait to dance and sing her way to the top. She’ s interactive. She’ s customizable. And she’ s always ready to make new friends. From the creators of My Talking Tom, My Talking Tom 2 and My Talking Tom Friends comes the pet who’ s a star in the making. My Talking Angela 2 is the virtual pet game that makes every day more stylish and fun. May 05, · My Talking Angela 2 is the virtual pet game that makes every day more stylish and fun. A singing, dancing fashion star from the makers of My Talking Tom! Players help her stay happy and busy with day- to- day activities in her 3D world: - Stylish makeup looks. - Wonderful wardrobe choices. - Super sweet activities.

  Benim Konuşan Angela' m yazılımına ilişkin yorumları okuyun,. olsun sadece ben mini oyunları pek sevemiyorum mini oyunlar daha güzel olursa oyun 5 yıldızı.