Oyun skor ateş ve su buz devri 6

Ateş ve su oyununda iki karakteri ayrı olarak yönetmeniz gerekiyor. Altınları toplayıp, engelleri de aşmalısınız. Böylece leveli atlayarak yeni bölümlerde. Ateş ve su buz devri oyunu içinde kız ve erkek çocuk olmak üzere 2 karekter bulunuyor. Erkek olan karakter ateştir ve yön tuşlarıyla kontrol ediliyor. Ateş ve Su 6: Peri Masalları ' nda büyülü bir macera daha başlamak üzere! Bu çevrimiçi platform oyunundaki yeni yolculuklarında korkusuz ikiliye katıl. Popüler Ateş ve Su serisinin bu heyecan verici altıncı bölümünde eski zamanlardan kalma değerli taşlarla dolu diğer bir gizemli tapınağa girmek üzereler. Ateş ve su değerli taşlar ararken, özellikle arkeolojik alanları ve diğer egzotik yerleri keşfetme konusunda son derece cesurlar. Son yolculukları, onları gizemli bir ormanın derinliklerinde bulunan eski bir tapınağa ulaştırmak üzere. Ateş ve su 1 oyununda, güvende olmalarına ve bazı tehlikeli bubi tuzaklarını geçmelerine. Oyun Kontrolleri.

 • Pubg mobile lite mod oyun indir club

 • Oyunlar trt 1

 • O yin o yinlar

 • Qizlar uchun o yin

 • Yandex o yinlari


 • Video:Ateş devri skor

  Oyun ateş skor

  OKLAR ile Ateş' i hareket ettir. A, W, S ve D ile Su' yu hareket ettir. Zıplamaları ve yürümeleri ile kısıtlanmış olan hareket tarzları ile kendilerine yol bulmaya çalışmakta olan karakterlerimiz ile katılacak olduğunuz macerada sizlere başarılar ve iyi eğlenceler diliyoruz. 2 Kişilik Oyunlar kategorimizde bulunmakta olan benzeri oyunlarımızı bulabilirsiniz. Ateş ve Su 6 Oyna. Ateş ve Su 6 Oyna - Son zamanlarda oyuncularımızın arkadaşları veya kardeşleri ile birlikte oynamış oldukları Ateş ve Su serisine. Doğada bulunan iki düşman elementin bir amaç uğruna beraber çalışmasını gösteren en güzel oyunlardan biri Ateş ve Su buz devri. Oyunda kahramanlarımız. Ateş ve Su oyununun 5. bölümünü Milliyet Çocuk Oyun sayfasından ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ateş ve su oyununda iki karakteri ayrı olarak yönetmeniz gerekiyor.

  Böylece leveli atlayarak yeni bölümlerde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. Ateş ve Su 5, işbirliğine dayalı bir aksiyon oyunudur. Elmaslarla dolu bir tapınağı keşfederken onlara katıl ve bulmacaları çözmek ve çeşitli tuzaklardan kaçınmak için güçlerini kullan. Ateş ve Su Buz Devri Oyunu. Kız olan karakter ise kızdır ve A, S, D, W tuşlarıyla kontrol ediliyor. Bu iki karakter her bölümün başında ekranın en alt tarafında bulunuyor. Ateş ve Su 3 oyununda son derece havalı bir maceraya atılma zamanı! Ünlü Ateş ve Su serisinin bu üçüncü bölümünde Ateş, bir kez daha lav gibi sıcak şeylerle başa çıkabilirken arkadaşı Su harika su yetenekleriyle her şeyi serinletiyor. Ancak bu Ateş ve Su oyununda, soğuk ve oldukça gizemli tapınağın içindeyken. Oyun Skor Flash Oyunları seçeneklerimiz ile özenle oluşturulmuş en eğlenceli ve sürükleyici oyunlarımıza kolaylıkla ulaşabilir ve siz de daha. ateş ve su buz devri oyunu oyna. Platform puzzle oyunu Firegirl ve Waterboy 3: Buz Tapınağı aynı anda hem oğlan hem de kızın kontrolünde. Ateş ve Su serilerinin en çok sevilen kısmı buz çağı ile yeni maceralara hazırlanın.

  Ateş ve Su Buz çağında iki kişi ilerleyerek bölümleri geçmeye. Bu arada bu muhteşem ve bağımlılık yapan macera oyunlarında Su da, aşırı sıcak olan hiçbir şeyden hoşlanmaz. En iyi Ateş ve Su Oyunları nelerdir? Ateş ve Su oyununun 4.